Zawał serca

Sen o zawale serca jest zwiastunem cierpienia w miłości, utraty poczucia bezpieczeństwa oraz braku wsparcia ze strony bliskich. Jeśli widzisz, że ktoś z Twoich bliskich ma zawał serca jest to dość niepokojące oraz oznacza, że należy zwrócić uwagę na problemy oraz potrzeby osoby, o której śnisz. Sennik zdradza, że zawał serca stanowi ostrzeżenie przed niefortunnymi pokusami, opóźnieniami oraz przeszkodami na drodze do sukcesu. Zawał serca we śnie jest także wyrazem zranionych uczuć, świadczy niskim poczuciu bezpieczeństwa oraz jest zapowiedzią strat, może być także oznaką bezradności oraz wewnętrznego strachu przed pogorszeniem stanu zdrowia.
  1. Co oznacza sen o zawale serca współmałżonka?
  2. Sen o zawale serca rodziców:?

Ogólne znaczenie snu o zawale serca:

Jeśli masz we śnie zawał serca jest to oznaką, że Twoje zdrowie jest zagrożone. W pozytywnym znaczeniu zawał serca wieszczy śniącemu sukcesy w biznesie. Jeśli udaje Ci się przeżyć po zawale jest to według sennika znak, że bez konsultacji podejmiesz radykalne kroki w pewnej ważnej dla Ciebie kwestii.

Gdy masz zawał i nikt Ci nie spieszy z pomocą jest to w marzeniach sennych zapowiedzią, że znajdziesz się na łasce tych, którzy będą mieli wobec Ciebie złe intencje. Niestety wzajemne relacje mogą okazać się dla Ciebie katastrofalne w skutkach.

Kiedy widzisz jak ktoś inny ma zawał serca we śnie jest to wyraźnym sygnałem, że najbliższe dni będą dla Ciebie wyjątkowo stresujące.

Jeśli spieszysz z pomocą osobie, która ma zawał oznacza, że wkrótce wyruszysz w nieplanowaną lecz daleką podróż. Tego typu sen może także oświadczyć o tym, że Twoje zaufanie oraz lojalność wobec pewnej osoby zostaną zburzone.

Gdy boisz się zawału serca świadczy to o tym, że bardzo martwisz się o własne zdrowie bądź zbyt często w swoim życiu ulegasz zbędnym pozorom.

Zawał serca u dziecka jest oznaką bólu i wewnętrznej destabilizacji. Może również oznaczać, że że jesteś o krok od pewnej tragedii.

Gdy śnisz, że wywołujesz u kogoś zawał jest to znak, że w pewnej sprawie posuniesz się za daleko.

Śmierć po zawale serca w snach jest zapowiedzią burzliwych zmian, dużej dawki stresu, problemów oraz irytujących zdarzeń. Może również wieszczyć zakończenie wielu uciążliwych spraw. Jeśli sam umierasz na zawał zaczną doskwierać Ci wkrótce rozmaite dolegliwości zdrowotne.

Co oznacza sen o zawale serca współmałżonka?

Zawał serca współmałżonka we śnie jest zapowiedzią smutku oraz kontaktu z ludźmi, którzy pozbawią Cię pozytywnej energii do życia. Będziesz musiał ponownie podnieść się po kryzysie oraz zaangażować w przedsięwzięcia, które znacznie poprawią jakość Twojego życia. Jeśli Twój małżonek umiera wówczas jest to dla Ciebie zapowiedzią rozpoczęcia nowego etapu w życiu.

Sen o zawale serca rodziców?

Jeśli śnisz, że Twoja mama ma zawał serca jest to znak, że pragniesz troszczyć się o bliskich, przez których od pewnego czasu jesteś otwarcie krytykowany. Jeśli natomiast Twój ojciec ma zawał serca jest to oznaką poczucia winy oraz strachu przed utratą bliskiej osoby.