Zasiłek

Sen o zasiłku podkreśla, że masz w życiu wiele niezaspokojonych potrzeb, które będziesz musiał zaspokoić. Być może napotkałeś w swoim życiu na wiele niepotrzebnych przeszkód i wyzwań, które odebrały Ci motywację do dalszego działania. Być może dlatego nie udało Ci się do tej pory zrealizować wszystkiego, co sobie zaplanowałeś.

Pobieranie zasiłku

Jeśli w swoim śnie pobierasz zasiłek dla bezrobotnych, wówczas oznacza to, że Twoje życie nieco się skomplikuje, jednak wysiłek, który podejmiesz sprawi, że naprawisz wszystko, co wcześniej zepsułeś. Najważniejsze, abyś był świadomy błędów popełnionych w przeszłości a wkrótce Twoja pozycja odmieni się.

Przyznanie zasiłku

Kiedy śnisz, że jakaś instytucja przyznaje Ci zasiłek, oznacza to, że ktoś zajmie się Twoim problemem bardziej niż Ty. Jeśli jednak nie dołożysz wszelkich starań, aby rozwiązać swój problem, inni nie zrobią tego za Ciebie.

Nieotrzymanie zasiłku

Jeśli w Twoim śnie nie otrzymujesz zasiłku z jakiegoś powodu, wówczas jest to znak, że gotowość do osiągnięcia kompromisu sprawi, że nawiążesz kontakt z kimś, kto znajdzie sposób na rozwiązanie Twoich problemów. Zadręczanie się niepotrzebnymi dylematami tylko niepotrzebnie wyczerpie Twoje zapasy energii. Najlepiej zatem zacznij myśleć pozytywnie i skup się na rzeczach, które są dla Ciebie najważniejsze.

Niski zasiłek

Kiedy śnisz, że otrzymujesz niski zasiłek, wówczas oznacza to, że potrzebujesz kogoś, kto Cię wysłucha a nie zacznie oceniać. Choć otrzymasz wiele rad i wskazówek, powinieneś zawsze słuchać własnego zdania i podejmować decyzje zgodnie z własną intuicją. Z drugiej strony zamiatanie ważnych spraw pod dywan nie rozwiąże Twoich problemów.

Liczenie zasiłku

Sennik podaje, że liczenie zasiłku wieszczy, iż pewna osoba z Twojego otoczenia zacznie potajemnie konkurować z Tobą o pozycję. Kiedy zdasz sobie sprawę z tego, że sabotuje Twoje ruchy, będziesz musiał w porę zareagować, aby temu zaradzić.

Co oznacza zasiłek w senniku mistycznym?

Zgodnie z sennikiem zasiłek wróży nadejście burzliwej fazy w Twoim życiu, która sparaliżuje swobodę Twoich ruchów a może nawet zrujnuje Twoje życiowe plany. Nie bój się poprosić o pomoc kogoś, komu ufasz bądź kto ma większe doświadczenie od Ciebie.

Zobacz także:

  • Jankes
  • Groch
  • Recepta