Zapasy

Zapasy zgodnie ze znaną symboliką senną są symbolem cierpliwości, temperamentu oraz przeświadczenia o własnej nieskończonej mocy i energii. W negatywnym znaczeniu sen o zapasach oznacza, że poziom ignorancji, jaki osiągniesz okaże się zatrważający, jeśli pragniesz zacząć obracać się w doborowym towarzystwie. Sennik przypomina o tym, że w życiu nie warto oglądać się za siebie, lecz przeć nieustannie do przodu.

Podstawowe znaczenie snu zapasy

Zapasy to sport, który głównie kojarzy się z rywalizacją i pragnieniem wygrania z przeciwnikiem. Znaczenie tego snu jest bardzo zróżnicowane. Symbolizują temperament, energię oraz ukryty potencjał. Są oznaką siły fizycznej oraz wigoru i nieprzeciętnych umiejętności.

Uprawianie z kimś zapasów

Kiedy śnisz o zapasach z inną osobą symbolizuje to smutek i melancholię z powodu życiowych problemów. Brak wsparcia ze strony bliskich tylko spotęguje Twoje złe samopoczucie. Zamieszanie, które powstanie sprawi, że zaczniesz popełniać błędy, które trudno będzie naprawić.

Odmowa uprawiania zapasów

Sen o odmowie uprawiania z kimś zapasów wróży, że będziesz z kimś w konflikcie. Najlepiej będzie, jeśli zaciśniesz zęby i pogodzisz się ze swoim przeciwnikiem, bo dalsze zgrzyty i kłótnie mogą przynieść Ci wiele niepotrzebnych strat. Połączenie wspólnych sił i praca zespołowa może okazać się dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Oglądanie zapasów w telewizji

Sport w telewizji np. zapasy jest formą wypoczynku dla ludzkiego organizmu. Sennik sugeruje, że kibicowanie zapaśnikowi oznacza, że jesteś zawsze przygotowany do walki. Jeśli jako pierwszy rozpoczniesz bitwę, może się okazać, że Twoi sprzymierzeńcy odwrócą się od Ciebie i pozostaniesz sam na placu boju.

Zdobycie medalu w zapasach

Medal zdobyty w wyniku wygranej w snach nie jest dobrym znakiem. Wskazuje na zaburzenia w codziennym życiu. Może oznaczać, że Twoja ciężka praca nie zostanie sprawiedliwie nagrodzona, ktoś pominie Cię, choć wyniki, które osiągniesz będą rewelacyjne. Według sennika tylko zmiana otoczenia może zapobiec dalszemu marnowaniu się Twojego potencjału.

Trening zapaśniczy

Sen o treningu zapaśniczym oznacza, że we wszystkim pragniesz być pierwszy. Jedynie wygrana uszczęśliwia Cię najbardziej, dlatego zawsze dążysz do doskonałości. Jeśli Twoim celem stanie się zabawa a nie honorarium, na pewno zawrzesz wiele ciekawych przyjaźni.

Sen o kontuzji w trakcie zapasów

Jeśli podczas zapasów ranisz się bądź łapiesz kontuzję, jest to dla Ciebie wróżbą, że kiedy nic nie będzie szło po Twojej myśli. Trudno będzie Ci opanować chaos, który powstanie w Twoim życiu. Jeśli zależy Ci na zachowaniu zdrowia psychicznego lepiej postaraj się zapanować nad własnym życiem.

Zapasy z zawodowym zapaśnikiem

Kiedy śnisz, że ćwiczysz zapasy z zawodowym sportowcem to znak, że napotkasz na swojej drodze na mocnego przeciwnika. Jedynie postępy mogą sprawić, że Twoje wyniki będą lepsze. Niektórzy jednak będą mieli wobec Ciebie zbyt wysokie oczekiwania, co może powodować u Ciebie stres.

Zapasy z partnerem

Sen o zapasach z własnym partnerem wskazuje na trudności w związku partnerskim. Niepokojące problemy, które będziesz musiał rozwiązać zaczną pojawiać się falami. Jednak dzięki wspólnie wypracowanym kompromisom i Wasza miłość przezwyciężą wszelkie przeciwności losu, które pojawią się na wspólnej drodze.

Zapasy sennik mistyczny

Kiedy we śnie ćwiczysz z kimś zapasy, zapowiada to pojawienie się na horyzoncie dawnego wroga, który będzie udawał Twojego przyjaciela.

Wypadek w trakcie zapasów to we śnie znak, że w życiu możesz spodziewać się różnych scenariuszy, nie tylko tych dobrych, ale także złych.

Kiedy śnisz, że przegrywasz w zapasach jest to zapowiedzią, że lepiej nie składaj zażaleń i skarg na swoich przeciwników, bo wyjdziesz na osobę nieporadną.