Sennik Zapach

  Zapach w świecie snu wiąże się z naszą percepcją i intuicją. Sen może reprezentować doświadczenia i uczucia, które kojarzymy z daną wonią. Zapachy w snach powiązane są z właściwa oceną zmysłową, a tym samym z wewnętrznymi odczuciami śniącego, mogą być oznaką konkretnych doświadczeń bądź wydarzeń w życiu. Kojące i łagodne zapachy odnoszą się zazwyczaj do dobrych doświadczeń.
  Przyjemny zapach we śnie jest oznaką zadowolenia z życia, zysków, przyjaciół i dotychczasowych osiągnięć, zapowiada radość i szczęście.
  Kiedy śnisz o nieprzyjemnym zapachu nie jest to dobry znak, może on zwiastować nieuczciwość i nielojalność, które z czasem zaczną przeszkadzać Ci w życiu. Jeśli Twój instynkt podpowiada Ci, że stanie się coś złego, lepiej go posłuchaj.
  Zapach perfum we śnie jest oznaką luksusu, dumy oraz pychy. Jeśli ktoś spryska Cię perfumami a zapach jest silny, jest to znak dobrej przyjaźni. Przyjemny zapach perfum jest natomiast oznaką miłych chwil, podczas gdy ich nieprzyjemny zapach symbolizuje smutek i brak radości w związku.
  Jeśli we śnie tracisz węch, wówczas powinieneś uważać, bo Twoi najwięksi wrogowie wkrótce zaczną podążać Twoimi śladami.
  Jeśli wdychasz słodki i oszałamiający zapach, jest to znak, że spotkasz przemiłą kobietę, ale także zaczniesz osiągać sukcesy finansowe, bez względu na wszystko od tej chwili będzie Ci szło w życiu coraz lepiej.
  Zapach kwiatów to pozytywny omen, który wróży wiele radości w życiu, jest znakiem nowej miłości.
  Zapach papierosów świadczy, że próbujesz ukryć się przed własnymi emocjami, nie możesz także oprzeć się pewnej pokusie, której w istocie pragniesz. Twój sen oznacza również, że jesteś w toksycznym związku, który powinien wkrótce się zakończyć.
  Kiedy śnisz o zapachu kału oznacza to, że z powodu zbyt ambitnej osoby będziesz mieć w życiu wiele nieprzyjemności.
  Zapach pieniędzy wskazuje na zbyt materialistyczną postawę, której całkowicie podporządkowujesz swoje życie, jeśli się nie zmienisz prędzej czy później zostaniesz całkowicie sam.
  Gdy śnisz o zapachu potu, wówczas możesz spodziewać się, że poniesiony przez Ciebie trud okaże się daremny, zanim więc wykonasz jakąś pracę, dobrze się zastanów czy ma ona większy sens.
  Sen o zapachu ziół zwykle skłania śniącego do podjęcia pracy, której owoce sprawią, że zacznie on czerpać olbrzymią satysfakcję.
  Duszący zapach we śnie stanowi ostrzeżenie przed podstępem ze strony przeciwnika, który wszystkiego Ci zazdrości, sen stanowi ostrzeżenie, aby nie wyjawiać o sobie zbyt wielu sekretów, bo mogą być one wykorzystane przez Twych rywali w najmniej oczekiwanym momencie.
  Jeśli śnisz o zapachu wanilii jest to oznaką nowej miłości, która pojawi się tak samo szybko jak się zakończy, zanim więc oddasz komuś swoje serce dobrze się zastanów czy jest to właściwa osoba, rozstanie bowiem może przyczynić się do niepotrzebnego cierpienia i bólu.
  Jeśli śnisz o zapachu gazu, wówczas powinieneś przygotować się na ciężki okres w Twoim życiu, będzie trzeba podjąć szereg trudnych decyzji, z którymi nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia. Tylko od Ciebie będzie zależało czy wyjdziesz cało z sytuacji jaką zafunduje Ci los.
  Zapach moczu we śnie zwiastuje liczne trudności z podejmowaniem właściwych decyzji w życiu. Sen może wieszczyć także kłopoty ze zdrowiem, dlatego warto pomyśleć o wykonaniu niezbędnych badań w celu oceny niezbędnych parametrów zdrowotnych własnego organizmu.
  Jeśli we śnie czujesz zapach dymu, to znak, ze ktoś zacznie działać na twoją szkodę, jeśli zatem nie chcesz zostać poszkodowany musisz stale mieć się na baczności gdyż Twoi najwięksi wrogowie nigdy nie śpią.
  Sen o zapachu spalenizny stanowi zapowiedź przykrych doświadczeń w życiu, lepiej uważaj, bo możesz mieć również do czynienia z podstępnymi ludźmi, którzy nie życzą Ci najlepiej i tylko czekają, aż uczynisz kolejny błędny krok.
  Sen o zapachu trupa stanowi przesłanie, aby uważać na własne zdrowie oraz na zdrowie ludzi, których kochasz, prawdopodobnie ktoś z twoich bliski ciężko zachoruje.