Zabawka

Zabawki kojarzą nam się ze wspomnieniem dzieciństwa, dlatego też ten sen zawsze oznacza coś dobrego. Zabawki we śnie reprezentują pomysły bądź sytuacje, które sprawiają człowiekowi wiele przyjemności w życiu. Ponadto sen, w którym widzisz zabawki często symbolizuje spontaniczne działanie bądź relaksujące aktywności. W negatywnym znaczeniu senniki interpretują zabawki jako strach przed zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Jest to częsty znak przepowiadający, że boisz się podejmować długookresowych zobowiązań oraz, że nie jesteś jeszcze gotowy do założenia rodziny.

Co oznacza sen o zabawkach?

 1. Kupowanie zabawek
 2. Sprzątanie zabawek
 3. Zabawki dziecięce
 4. Dużo zabawek
 5. Pluszowe zabawki
 6. Zabawkowy samochód
 7. Sklep z zabawkami
 8. Bawić się zabawkami
 9. Dzieci bawiące się zabawkami
 10. Zabawki z dzieciństwa
 11. Otrzymanie zabawek
 12. Rozdawanie zabawek
 13. Podarowanie komuś zabawki
 14. Sprzedawanie zabawek
 15. Zepsute zabawki
 16. Zabawa zepsutymi zabawkami

Sen o kupowaniu zabawek

Taki sen symbolizuje zmartwienia. To znak, że Twój dotychczasowy, rozrywkowy styl życia dobiega końca i wreszcie nadejdzie czas większej odpowiedzialności. Możliwe również, że często zdarza Ci się żyć zupełnie beztrosko. Kupno zabawek we śnie dla osób, które posiadają dzieci może zwiastować problemy wychowawcze. Być może Twoje dzieci wymagają większej uwagi i skupienia z Twojej strony.

Sen o sprzątaniu zabawek

Jeżeli we śnie odkładasz zabawki na półkę w lub jakiś inny sposób je sprzątasz wówczas jest to znak, że jesteś osobą zorganizowaną i lubisz mieć wszystko pod kontrolą. Zawsze starasz się wszystko dokładnie planować i podążać w życiu według wcześniej obranego planu. Z drugiej strony sen o sprzątaniu zabawek może oznaczać, że nie masz żadnych zobowiązań i nie nosisz żadnego bagażu, który dodawałby Ci dodatkowych zmartwień.

Sen o zabawkach dziecięcych

Widok zabawek dziecięcych oznacza nostalgię za tym co przeminęło, tęsknotę za dzieciństwem lub za czasami, w których życie było dla Ciebie prostsze. Jest to także znak, że pragniesz uciec od teraźniejszości. Czujesz się przytłuczony pewną sytuacją lub coś Cię martwi. Jedyne co możesz obecnie zrobić to stawić czoła swoim problemom i potraktować sprawy poważnie.

Sen o dużej ilości zabawek

Pojawienie się we śnie wielu zabawek jest bardzo dobrym znakiem, zapowiadającym nastanie niezwykle korzystnego okresu w życiu śniącego. Oczywiście okres ten będzie wynikał z od Ciebie ciężkiej pracy oraz wysiłku. Dlatego też kiedy nastanie, ciesz się nim, ale z umiarem i pamiętaj że nic nie jest dane bezpowrotnie oraz że łatwiej jest wszystko zaprzepaścić i stracić niż zbudować.

Sen o pluszowej zabawce

Najczęściej taki sen symbolizuje utracone poczucie bezpieczeństwa, brak wsparcia lub utratę miłości. Niedawno przeżyłeś dotkliwą stratę i pragniesz uciec od codziennych obowiązków oraz zmartwień. Aby odzyskać poczucie bezpieczeństwa będziesz musiał przenieść się do bezpiecznych czasów, gdy wszystko wydawało się łatwiejsze. Być może warto pomyśleć o urlopie, aby odreagować stratę i na zawsze uwolnić się od stresu.

Sen o zabawkowym samochodzie

Jeżeli we śnie widzisz samochodzik lub resorak wówczas jest to znak, że czujesz się z jakiegoś powodu niepewnie lub nawet odczuwasz strach. Jednak nie będziesz w stanie namierzyć źródła problemów. Warto się w takiej sytuacji zatrzymać i dokładnie przeanalizować swoją sytuację, aby mieć lepszy wgląd i świeże spojrzenie na to co się dzieje w Twoim życiu.

Sen o sklepie z zabawkami

Sen o byciu w sklepie z zabawkami to ostrzeżenie pochodzące od Twojej podświadomości. Być może w ostatnim czasie ktoś poprosił Cię o pomoc i nie dostrzegasz, że tak naprawdę jesteś przez Tą osobę wykorzystywany. Pamiętaj że istnieje cienka granica pomiędzy pomaganiem komuś a byciem wyzyskiwanym. Być może obawiasz się, że poprzez odmowę dalszej pomocy nie dotrzymasz wcześniej danego słowa.

Sen o zabawie zabawkami

Jeżeli śnisz o zabawie zabawkami to taki sen oznacza, że chcesz uciec od odpowiedzialności. Brakuje Ci chęci i umiejętności do pokonywania codziennych trudności. Możliwe również, że cierpisz na syndrom Piotrusia Pana, który powstrzymuje Cię przed wyjściem z własnej strefy komfortu, w której czujesz się najwygodniej i najbezpieczniej na świecie.

Sen o dzieciach bawiących się zabawkami

To znak, że rodzina zawsze była dla Ciebie najważniejsza. Stawiasz szczęście swoich bliskich na pierwszym miejscu, ponad własnymi pragnieniami i doskonale się w tym odnajdujesz. Szczęście i zdrowie Twojej rodziny jest dla Ciebie o wiele ważniejsze niż dobrze płatną praca.

Sen o zabawkach z dzieciństwa

Gdy śnisz o swoich dawnych zabawkach jest to znak, że tęsknisz za czasami gdy wszystko wydawało się w życiu znacznie łatwiejsze. Sen oznacza również, że w swoim życiu na jawie masz dużo stresu oraz wiele powodów do zmartwień. Sen o zabawkach z dzieciństwa oznacza, że wkroczysz w nowy etap swojego życia, pojawia się on również u osób młodych, które dopiero co wkraczają w swoje dorosłe życie. Musisz nauczyć się swojej nowej roli oraz na dobre dostosować się do niej.

Sen o otrzymaniu zabawek

Jeżeli we śnie dostajesz zabawki oznacza to, że Twoje relacje z bliską osobą poprawią się. Być może w ostatnim czasie pokłóciłeś się z przyjacielem, partnerem bądź członkiem rodziny i wasze relacje nieco ostygły. Prawdopodobnie wdałeś się w bezsensowny konflikt, po którym oboje mieliście poczucie winy, jednak żadna ze stron nie chciała wyciągnąć ręki i go załagodzić.

W innym znaczeniu sen o otrzymaniu zabawek może oznaczać, że Twoje zaangażowanie zostanie przez kogoś docenione.

Sen o rozdawaniu zabawek

Jeżeli we śnie rozdajesz swoje zabawki świadczy to o tym, że jesteś gotowy na poświęcenia. Będziesz musiał zrezygnować z czegoś, co jest dla Ciebie bardzo drogie i czujesz się z do tego mocno przywiązany. Postawisz potrzeby swojej rodziny ponad własne marzenia i z czasem to zaprocentuje oraz zostanie docenione przez Twoich najbliższych.

Sen o podarowaniu komuś zabawki

Jeżeli we śnie dajesz komuś zabawkę w prezencie to jest to dobra wróżba świadcząca o otrzymaniu pozytywnych wieści. Być może ktoś z Twoich bliskich poinformuje Cię o powiększeniu się rodziny.

W innym znaczeniem sen o podarowaniu komuś zabawki oznacza wyzbycie się egoistycznych zachować i postawienie czyichś potrzeb ponad własne.

Sen o sprzedawaniu zabawek

Senniki interpretują sprzedaż zabawek jako krok w dorosłość oraz jako znak, że wcześniej niż Twoi rówieśnicy będziesz musiał wykazać się odpowiedzialności i nauczyć się niezależności. Dzięki usamodzielnieniu się szybko nabędziesz potrzebne do życia doświadczenie i staniesz się osobą, która od nikogo niczego nie oczekuje oraz, która jest kowalem własnego losu.

Sen o zepsutych zabawkach

Zepsute zabawki we śnie reprezentują ból i cierpienie, dzieje się tak dlatego, gdyż jako dziecko każdą stratę lub uszkodzenie zabawki traktowałeś jako traumę. Dlatego też w tym trudnym okresie powinieneś poszukać wsparcia i pomocy z zewnątrz. Senniki wskazują również inną interpretację snu o zepsutej zabawce. Jest to znak, że przyszedł czas na to, aby porzucić swój dotychczasowy rozrywkowy, hulaszczy tryb życia i w końcu dorosnąć oraz wziąć odpowiedzialność za własne czyny.

Sen o bawieniu się zepsutymi zabawkami

Jeżeli we śnie bawisz się uszkodzonymi zabawkami to jest to zapowiedź trudnego okresu w życiu, w którym jednak uda Ci się zachować resztki optymizmu oraz woli walki, pomimo zwątpienia Twoich najbliższych.