Wyśmiewać

Sen o wyśmiewaniu się stanowi przestrogę, aby nie traktować innych ludzi z góry oraz by nie popadać w nadmierne samouwielbienie. Taka sytuacja może bowiem poskutkować tym, że bliscy ludzie w końcu odwrócą się od ciebie na dobre.

Szczegółowa symbolika snu o Wyśmiewaniu

Gdy we śnie wyśmiewasz kogoś, to najczęściej oznacza to, że traktujesz kogoś niesprawiedliwie. Często zdarza Ci się popadać w skrajności, przez co traktujesz ludzi z wyższością oraz ich krzywdzisz. Co najgorsze zdarza Ci się nie być nawet świadomym, że możesz się mylić, a to w jaki sposób traktujesz innych, sprawia że jesteś odpychający.

Jeśli we śnie to ktoś Cię wyśmiewa, to jest to znak, że osoby, które do tej pory z Ciebie szydziły lub nawet poniżały, będą musiały się tobie podporządkować, gdyż prawdopodobnie dostaniesz awans i staniesz się ich zwierzchnikiem.

Sen o naśmiewaniu się z ukochanej osoby zwiastuje problemy w związku lub małżeństwie. Prawdopodobnie od dłuższego czasu oddalacie się od siebie, a przede wszystkim waszemu związkowi brakuje pasji i nowych wyzwań.

Wyśmiewanie dzieci oznacza, że postąpisz nieodpowiedzialnie i niedojrzale. Postrzegasz życie jako zabawę i nic sobie nie robisz z negatywnych konsekwencji swoich działań. Zamiast skupić się na przyszłości i do czegoś dążyć, żyjesz z dnia na dzień.

Gdy we śnie widzisz dzieci wyśmiewające się nawzajem, to jest to znak, że przed tobą daleka droga nim dotrzesz do serc zatwardziałych ludzi i staniesz się ich przyjacielem. Być może nawet za bardzo zależy Ci, aby zdobyć uznanie pewnych osób.

Jeśli bezpodstawnie kogoś wyśmiewasz, polegając jedynie na plotkach i przypuszczeniach, to taki sen odzwierciedla twoją łatwowierność oraz brak posiadania własnego zdania. W innym znaczenie sen oznacza, że urazisz kogoś swoim obscenicznym zachowaniem.

Naśmiewanie się z osób starszych sugeruje, że powinieneś zacząć żyć własnym życiem, zamiast ulegać presji otoczenia i robić wszystko, czego się od Ciebie oczekuje. Zbyt długo słuchałeś, co powinieneś zrobić, zamiast tego zacznij podejmować samodzielne decyzje.