Wyprzedaż

Motyw wyprzedaży we śnie jest oznaką silnego pragnienia otaczania się nowymi rzeczami oraz poszukiwania ciekawych a niekiedy także intratnych okazji. Być może w najbliższym czasie zawrzesz kilka transakcji biznesowych bądź znajdziesz perełkę, na której bardzo Ci zależało. W negatywnym znaczeniu sen o wyprzedaży jest oznaką, że stoczysz ciężką przeprawę, chcąc osiągnąć swój cel. Cała sprawa zakończy się fiaskiem i będzie można ją porównać do szukania igły w stogu siana.

Podstawowe znaczenie snu wyprzedaż

Wyprzedaż w marzeniach sennych zazwyczaj kojarzona jest z rywalizacją pomiędzy dwiema stronami, którą można porównać do wyścigu o ważne trofeum.

Widok wyprzedaży w snach jest oznaką, że ktoś namiesza Ci w głowie na tyle, że w ostatniej chwili podejmiesz bardzo pochopną decyzję, której potem będziesz mógł żałować.

Wyprzedaż mebli jest oznaką, że wreszcie się usamodzielnisz i zaczniesz normalnie żyć. Niezależność pozwoli Ci na osiągnięcie nowych celów.

Wyprzedaż odzieży lub butów w snach wróży zawarcie nowych znajomości, dzięki którym uda Ci się wejść do nowego świata lub na stałe wspiąć się na sam szczyt drabiny społecznej.

Szczegółowa interpretacja snu o wyprzedaży

Wyprzedaż w sklepie

Kiedy śnisz o wyprzedaży w sklepie stacjonarnym, oznacza to, że już wkrótce poniesiesz duże koszty swoich nieplanowanych działań. Jeśli szybko nie znajdziesz sponsora, może się okazać, że nie wystarczy Ci na pokrycie wszystkich kosztów.

Wyprzedaż posezonowa

Sen o wyprzedaży po sezonie to znak, że wychodzisz sobie ścieżkę do udanej kariery zawodowej bądź uda Ci się skorzystać z okazji, o której od dawna marzysz. W innym znaczeniu sen może wróżyć osobie śniącej nabycie potrzebnych rzeczy za bardzo korzystną cenę bądź obniżenie kosztów życia w wyniku oszczędzania.

Sen o wyprzedaży przez internet

Jeśli w Twoim śnie korzystasz z wyprzedaży internetowej, wówczas możesz się spodziewać, że w najbliższym czasie wykażesz się w pracy innowacyjnym podejściem, a może nawet otrzymasz propozycję nie do odrzucenia. Tego typu sen może również oznaczać, że utkwisz w gąszczu wielu ofert, które trudno będzie Ci ocenić. Wybór nie będzie należał do najłatwiejszych.

Sen o wyprzedaży samochodu

Kiedy śnisz, że kupujesz samochód na wyprzedaży, wówczas najprawdopodobniej będziesz mieć kłopot z pojazdem, którym przemieszczasz się na co dzień. W senniku odnajdujemy także informację o tym, że tego typu sen świadczy o bujaniu w obłokach oraz o trudnych do zrealizowania marzeniach.

Wyprzedaż w innych tradycjach i sennikach

W senniku mistycznym odnajdujemy informację o tym, że kupienie czegoś na wyprzedaży świadczy o wprowadzeniu w życie nieplanowanych zmian. Kupienie czegoś na wyprzedaży to znak, że pewna osoba obdaruje Cię prezentami bądź zrobi Ci miłą niespodziankę. Coroczna wyprzedaż w snach wróży natomiast śniącemu, że zapragnie On być lepszy od swoich rywali w wielu różnych dziedzinach życia.