Wymię

Pojawienie się wymion we śnie zwiastuje otrzymanie cennego prezentu. Możliwe również, że urzeczywistni się jedno z Twoich pragnień. Może ono ułatwić Ci dalsze życie lub otworzyć przed Tobą nowe możliwości.

Szczegółowe znaczenie snu o wymionach:

Widok krowiego wymiona we śnie zapowiada pozytywny okres w Twoim życiu w trakcie, którego zrealizujesz wiele swoich pragnień.

Kozie wymiona we śnie są zwiastunem złośliwych plotek lub bezsensownego sporu. Prawdopodobnie przez swój upór podpadniesz komuś co doprowadzi do wzajemnych złośliwości.

Jeżeli we śnie widzisz krowę nie posiadającą wymion, to taki sen może oznaczać, że ktoś Cię poważnie zawiedzie. Być może masz wysokie oczekiwania wobec pewnych osób i Te osoby nie będą w stanie im sprostać. Możliwe również, że będziesz obwiniał kogoś za swoje niepowodzenia.

Pociąganie we śnie wymion wieszczy mozolne wysiłki. W najbliższym czasie czeka Cię okres wytężonej pracy. Możliwe również, że nie obędzie się bez pojawienia się trudności na Twojej drodze do celu.

Gdy we śnie widzisz jak inne osoby ciągną za wymiona to najczęściej oznacza to, że nie doceniasz czyjegoś wysiłku. Możliwe, że tak naprawdę nie zdajesz sobie sprawy jak wiele masz szczęścia w życiu i jak dużo dostałeś od losu. Zamiast docenić to, co posiadasz Ty wciąż porównujesz się z ludźmi, którzy odnieśli większy sukces od Ciebie.

Sen, w którym pojawiają się zakrwawione wymiona nie jest dobrym znakiem. Najczęściej zapowiada chorobę, która sama nie ustąpi. Być może warto rozważyć udanie się do lekarza na badania kontrolne, zwłaszcza jeżeli dawno ich nie przeprowadzałeś.