Wydawnictwo

  Wydawnictwo w senniku tłumaczone jest jako zapowiedź współpracy z człowiekiem, który jest na Twoim poziomie. Długotrwałe poszukiwania i mozolna praca zostaną ostatecznie nagrodzone i zakończone sukcesem. Tylko od Ciebie będzie zależało jak potoczą się Twoje dalsze losy. Interpretacja snu o wydawnictwie w senniku nie jest do końca jednoznaczna. Z jednej strony tłumaczona jest jako zapowiedź roztaczającej się wizji lepszego życia, z drugiej zaś jest oznaką trudnych do przeprowadzenia przedsięwzięć.

Znaczenie snu: WYDAWNICTWO

  Jeśli widzisz wydawnictwo to sennik podaje, że najwyższy czas przestać słuchać się porad innych ludzi i wziąć wreszcie sprawy zawodowe w swoje ręce. Na horyzoncie mogą również pojawić się ciekawe propozycje biznesowe, które w każdym wypadku będą Ci się opłacać.
  Jeśli wydawnictwo wydaje Twoją książkę to w snach jest to znak, że uda Ci się nawiązać współpracę z osobą, która w odpowiedni sposób pokieruje Twoją przyszłością. Twoja praca spotka się teraz z dużym zainteresowaniem ze strony potencjalnych inwestorów, którzy będą chcieli zainwestować w Twój rozwój.
  Kiedy śnisz, że jesteś w wydawnictwie, wówczas odbędziesz ciekawe spotkanie, które podsunie Ci wiele interesujących rozwiązań a także pomoże Ci obrać właściwy kierunek zawodowy na najbliższą przyszłość.

Zobacz także:

 • Zwada
 • Pantofle
 • Kameleon