Wycieraczka

Wycieraczka pojawiająca się w snach jest zwiastunem zmian i zapowiedzią życiowych przemeblowań i porządków. Jest wyrazem pragnienia pozbycia się niepotrzebnych obciążeń bądź uprzedzeń. Według sennika motyw wycieraczki może pojawiać się również z powodu niedomówień oraz złośliwych plotek rozsiewanych pod adresem osoby, która o niej śni. Zgodnie ze znaną symboliką senną warto w tym czasie zachować dystans do nowo poznanych ludzi oraz wstrzymać się z obdarowywaniem ich zbyt dużym zaufaniem.

Znaczenie snu wycieraczka

Ogólne znaczenie snu, w którym pojawia się wycieraczka, to ma pozytywne znaczenie. Niekiedy świadczy o próbie zmazania z siebie wszystkiego, co powiązane było z przeszłością, czasem jednak może wskazywać na wyraźne braki w życiu zawodowym i nawiązywać do życiowych etapów, które już się skończyły.

Widok wycieraczki

Jeśli śnisz, że widzisz wycieraczkę, to jest to znak, że będziesz chciał naprawić popełnione w przeszłości błędy bądź przez przypadek kogoś oczernisz. Trudno będzie Ci jednak zachować twarz w obliczu nowych niesprzyjających okoliczności.

Sen o brudnej wycieraczce

Sennik informuje, że widok brudnej wycieraczki świadczy o pozostawieniu po sobie złego wizerunku bądź wspomnień. Twoje ego ucierpi na tym najbardziej z uwagi na fakt występowania mało przyjaznej atmosfery pomiędzy ludźmi z Twojego najbliższego otoczenia.

Zniszczona wycieraczka

Sen o zniszczonej wycieraczce ma najczęściej za zadanie przypomnieć śniącemu, że niektórych błędnych decyzji nie da się już cofnąć pomimo usilnych starań. Warto zatem zastanowić się nad własnym postępowaniem, zanim dokona się na dobre w życiu złego wyboru. Droga powrotna może okazać się nie tylko zgubna, lecz także wyniszczająca zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie.

Sen o wycieraniu butów na wycieraczce

Jeśli śnisz, że wycierasz buty na wycieraczce, to jest to znak, że chcesz zmyć z siebie wszystko, co zostało ujawnione światu przez Twojego zaciętego wroga. Jeśli nie odczuwasz w sobie żadnej winy, wówczas walka może okazać się długa i zacięta, ale jednocześnie może być ona konieczna. Sennik podaje, byś uważał jednak, aby nie zostać sam na placu boju.

Sen o kolorowej wycieraczce lub z rysunkiem

Tego typu sen świadczy o marzeniach, które w niedługim czasie mogą się spełnić. Są one bowiem ściśle związane z wyborem nowej drogi życia, którą od dawna planujesz. Etap, który rozpoczniesz w swoim życiu, może okazać się niezwykle inspirujący, lecz jednocześnie bardzo trudny.

Sen o wycieraczce w innych tradycjach i kulturach

Sennik mistyczny

Słomiana wycieraczka w marzeniach sennych wieszczy śniącemu bogatą i długą ścieżkę zawodową oraz satysfakcję ze wspinania się po drabinie na kolejne szczeble kariery. Sukcesywnie uda Ci się dojść do punktu, w którym o nic nie będziesz musiał się martwić i zaczniesz wreszcie odcinać kupony.

Jeśli masz wycieraczkę pod nogami, wówczas zgodnie z sennikiem możesz spodziewać się licznych sukcesów, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Wycieraczka pod drzwiami domu w snach wieszczy poznanie człowieka, który dzięki swojemu doświadczeniu oraz zdobytej przez lata wiedzy pomoże Ci odkryć na nowo świat.

Zobacz także:

  • Prostytutka
  • Asfalt
  • Mysz