Wycie

  Wycie występujące w snach świadczy o tym, że masz w swoim otoczeniu wielu ukrytych wrogów. Sennik mówi, że z czasem odkryjesz spisek, który został zawiązany przeciwko Tobie. Samo wycie w marzeniach sennych w ostatecznym rozrachunku nie jest negatywnym zwiastunem, bowiem stanowi zapowiedź, że z czasem natrafisz na zwartą grupą ludzi, którzy zaczną Cię duchowo wspierać.

Szczegółowe znaczenie snu o WYCIU:

  Jeśli słyszysz przerażające wycie zwierzęcia, wówczas zgodnie z interpretacją pochodzącą z sennika w Twoim życiu zacznie się wiele dziać. Wprowadzisz wiele zmian, które sprawią, że zaczniesz żyć intensywniej.
  Ludzkie wycie oznacza, że jeśli boisz się iść naprzód oraz zacząć realizować własne cele, ten sen wskazuje na to, że musisz wreszcie stawić czoła swoim lękom.
  Wycie wilka w snach jest zapowiedzią, że Twoi wrogowie spiskują przeciwko Tobie oraz przygotowują się do ataku.
  Wilk wyjący do księżyca w snach zasadniczo oznacza, że próbujesz się przed czymś uchronić. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na emocje, które odczuwasz we śnie. Jeśli wilk nadmiernie wyje jest to znak, że powinieneś mieć bardziej elastyczne podejście do życia.
  Jeśli śnisz, że słyszysz wycie wilka w poszukiwaniu zdobyczy, może to wskazywać na sytuację, która wydawała Ci się niemożliwa.
  Jeśli we śnie usłyszysz wycie psa oznacza to, że musisz uważać na złodziei bądź kogoś, kto może Cię okraść. Sen może również stanowić przesłanie, że masz w życiu wiele do stracenia.