Sennik Wuj

Sen o wuju odzwierciedla ważne decyzje, które są napędzane przez pozytywne zmiany i poważne zamiary. Może to również odzwierciedlać uczucia jakimi darzymy naszych najbliższych. Niekiedy sen o wujku stanowi ostrzeżenie przed manipulacjami ze strony osoby, która pragnie Twoim kosztem osiągnąć swoje cele.

Szczegółowe znaczenie snu o Wujku:

Widok wujka we śnie oznacza, że uda Ci załatwić ważne dla Ciebie sprawy. Być może od dłuższego czasu coś odwlekasz lub nie miałeś czasu dokończyć ważnego projektu. Teraz nadszedł czas, by zamknąć wszystkie niedokończone sprawy.

Rozmowa z wujkiem we śnie zwiastuje zażegnanie dawnego sporu. Prawdopodobnie był on wynikiem różnicy wieku, która przez długi okres wydawała się nie do pokonania.

Kłótnia z wujkiem może oznaczać, że stoisz przed podjęciem wyboru, którego dokonanie nie jest dla Ciebie łatwe a podjęta decyzja może zaważyć na całym Twoim przyszłym życiu.

Widok odchodzącego wujka lub żegnanie się z nim we śnie symbolizuje piękne wspomnienia. Możliwe, że przeżywasz chwile nostalgii i wracasz myślami do swojego dzieciństwa lub do innego okresu, który był błogi i beztroski.

Śmiejący się wujek we śnie najczęściej jest pozytywnym znakiem. Taki sen zapowiada dobre relacje z otoczeniem, oraz brak napięć i czynników spornych w pracy.

Płaczący wujek może wskazywać na nadejście burzliwego okresu w Twoim życiu. Możliwe, że w najbliższym czasie będziesz musiał się zmierzyć z licznymi problemami oraz wyzwaniami.

Widok zmarłego wujka we śnie wskazuje na otrzymanie pozytywnych wieści. Możliwe, że otrzymasz informacje, które wywołają u Ciebie pozytywne uczucia. Ponadto sen może zapowiadać radosne chwile w rodzinnym gronie.

Jeżeli śnisz o byciu czyimś wujkiem to taki sen najczęściej wróży, że powtórzysz błędy kogoś, kogo do tej pory potępiałeś i bezpodstawnie osądzałeś.