Współpracownik

  Sen, w którym pojawia się współpracownik ma we snach wiele znaczeń, w zależności od danego kontekstu. Sennik zdradza, iż współpracownik jest odzwierciedleniem pozytywnych bądź negatywnych relacji z kolegami z pracy. Jest symbolem własnych ambicji a także odzwierciedleniem codziennych zmagań oraz pragnień. Sny związane z pracą są często wyrazem towarzyszącego Ci stresu, a niekiedy także oznaką chęci doskonalenia własnych umiejętności zawodowych.

Znaczenie snu WSPÓŁPRACOWNIK według sennika:

  Gdy widzisz swojego współpracownika, czekają Cię same trudności w prowadzonym przez Ciebie biznesie.
  Jeśli widzisz obcego współpracownika, wówczas oznacza to, że osoba, z którą pracujesz zacznie z Tobą konkurować o pozycję lidera w pracy. Jeśli przedwcześnie się poddasz, wówczas Twoja walka z pewnością zakończy się porażką.
  Kłótnia ze współpracownikiem to znak, że ktoś z Twojego zespołu nie zamknie na czas ważnych spraw bądź przeszkodzi Ci w przeprowadzeniu bardzo intratnego przedsięwzięcia.
  Szkolenie współpracownika w senniku oznacza, że zmierzasz w kierunku głębszego rozwoju osobistego. Z czasem porzucisz również stare postawy i przyzwyczajenia, by móc znów zacząć spokojnie patrzeć w przyszłość.
  Jeśli śnisz o swoim rzeczywistym współpracowniku, to znak, że kontakty biznesowe, które nawiążesz okażą się dla Ciebie bardzo problematyczne. Trudno będzie Ci także rozwiązać teraz zaległe sprawy, które nawarstwiły się podczas Twojej nieobecności w pracy.
  Zmarły współpracownik zgodnie z tym, co podaje sennik to znak, że powracasz myślami do pracy sprzed lat. Może tu także chodzić o odnowienie kontaktów z ludźmi, z którymi spotykałeś się w swojej pracy.
  Zastępowanie współpracownika jest zapowiedzią przerzucenia na kogoś własnych obowiązków podyktowanych chęcią czerpania z nich licznych zysków.
  Nieobecność współpracownika w pracy zgodnie z tym, co mówi sennik wieszczy opóźnienia w prowadzonych przez Ciebie projektach. W innym znaczeniu może również wieszczyć zmianę pracy.
  Chory współpracownik pojawiający się w snach jest wyrazem natłoku obowiązków w pracy, z którymi ledwie jesteś sobie w stanie poradzić. Zastanów się, być może w rzeczywistości ktoś, z kim współpracujesz na co dzień umywa ręce od własnej pracy bądź kimś się wyręcza.
  Zmiana współpracownika zgodnie podawanym znaczeniem w senniku świadczy o tym, że nie jesteś zadowolony z postawy jaką prezentują Twoi koledzy z pracy. Będziecie musieli wspólnie wypracować coś, co na przestrzeni lat zostało zaprzepaszczone.
  Jeśli współpracownik we śnie jest skrupulatny i pracowity to znak, że zrobisz sobie przerwę od pracy lub poprosisz kogoś o wsparcie.
  Gdy pracownik jest leniwy, wówczas sennik podaje, że będziesz mieć wiele pracy, która może nie przynieść Ci spodziewanej satysfakcji. Nawał obowiązków może odbić się negatywnie na Twoich relacjach z ukochaną osobą.