Woźnica

Woźnica we śnie symbolizuje pogoń za bogactwem i szczęściem. Jednak mityczny bieg może być usłany wieloma trudnościami i przepełniony stresem. Wszystko to powoduje, że jesteś osobą wybuchową, która często podejmuje decyzje pod wpływem impulsu. Zmiana taktyki może sprawić, że poprawisz na plus swój życiowy bilans zysków i strat.

Szczegółowa interpretacja snu o Woźnicy

Bycie woźnicą we śnie sugeruje, że czujesz się zestresowany. Taki sen świadczy również o tym, że jesteś osobą wybuchową i temperamentną. Łatwo wpadasz w gniew i wiele Ci nie trzeba, aby się z kimś pokłócić. Spróbuj popracować nad sobą, a zobaczysz, że życie będzie łatwiejsze.

Rozmowa z woźnicą wskazuje, że czujesz się zagrożony. Być może w pracy nie układało Ci się ostatnio tak jakbyś sobie tego życzył i teraz obawiasz się, że możesz otrzymać wypowiedzenie. Na płaszczyźnie osobistej sen o rozmowie z woźnicą może sugerować, że boisz się, że Twój partner zastąpi Cię młodszą osobą. Tylko dzięki większej pewności siebie osiągniesz w życiu spokój.

Pojawienie się woźnicy we śnie stanowi przypomnienie i jednocześnie przestrogę, że czasami życie może nie układać się po Twojej myśli.

Sen o kłótni z woźnicą oznacza, że doznasz w życiu jakiejś niesprawiedliwości. Prawdopodobnie ktoś wyrządzi Ci krzywdę, nie z powodu swoich złych intencji, lecz dla osobistych korzyści. Możliwe, że w ten sposób przejdzie Ci koło nosa awans, na który bardzo liczyłeś.

Widok narzekającego woźnicy we śnie odzwierciedla poczucie niesprawiedliwości i urazę. Możliwe, że nie masz jak wyładować swojej frustracji i dusisz ją w sobie. Tego rodzaju sen stanowi również przypomnienie dla śniącego, żeby liczył się z uczuciami innych.

Pijany woźnica według symboliki sennej oznacza, że nie jesteś w stanie określić kierunku, w którym zmierzasz podążać w życiu. Taki sen wskazuje również, że zbyt łatwo uzależniasz swoje działania od opinii innych osób.

Gdy widzisz woźnicę, który nie ma koni w swoim zaprzęgu, to taki sen stanowi dla Ciebie ostrzeżenie przed wypadkiem lub nieszczęściem. W najbliższym okresie powinieneś zachować szczególną ostrożność, gdyż istnieje duże ryzyko, że zostaniesz zwolniony, lub sprowadzisz na siebie innego typu problemy finansowe.

Ukrywanie się przed woźnicą oznacza, że uda Ci się uniknąć konfliktu. Możliwe, że ktoś będzie próbował Cię sprowokować do kłótni, jednak z powodzeniem uda Ci się jej uniknąć. Dodatkowo sprawi to, że zyskasz szacunek w kręgu osób, z którymi od dawna się znasz.