Wodospad

Wodospad jest symbolem oczyszczenia ciała i umysłu. Sen może również przedstawiać własne cele i pragnienia. Spadająca z góry woda reprezentuje energię i otwarcie się w życiu na nowe możliwości i pomysły. Wodospad w snach wieszczy zmiany w życiu śniącego. Aspekty materialne w Twoim życiu pozostaną bez większych zmian, lecz samo podejście do życia ulegnie wręcz radykalnej transformacji. Rzeki w snach reprezentują emocjonalną oraz duchową stronę życia, oraz zdolność płynięcia z prądem. Sen o wodospadzie zwiastuje zatem w najbliższym czasie nadmiar emocji oraz zmianę tożsamości.

Znaczenie snu wodospad

Widok wodospadu we śnie wróży śniącemu niesamowity przypływ radości. Sennik wróży, że doświadczysz rozczarowania, dzięki któremu staniesz się o wiele silniejszy niż wcześniej, będziesz bardziej ostrożny i nauczysz się poprawnie osądzać ludzi, a nie ufać ich pustym obietnicom. Sennik podaje, że widok wodospadu może również oznaczać, że wybaczysz tym, którzy Cię skrzywdzili, lecz nie będziesz chciał mieć z nimi nic wspólnego.

Wielki wodospad sennik

Jeśli śnisz o wielkim wodospadzie, jest to oznaką, że trudno będzie Ci kontrolować własne potrzeby. Zaczniesz być wobec siebie zbyt pobłażliwy, przez co stracisz samokontrolę i zaczniesz łamać dane wcześniej obietnice.

Stanie pod wodospadem

Sen, w którym stoisz pod wodospadem to znak, że poradzisz sobie świetnie ze wszystkimi swoimi problemami, zaczniesz poruszać się naprzód i patrzeć na wszystko z bardziej pozytywnej perspektywy niż dotychczas. Gdyby inni znaleźli się w Twojej sytuacji na pewno by się poddali, lecz Ty nie możesz sobie na to pozwolić, gdyż musisz być silny dla ludzi, których kochasz.

Jeśli śnisz, że stoisz pod wodospadem i jesteś mokry, oznacza to, że trudno będzie Ci pogodzić się z rzeczywistością i zaczniesz szukać sposobu na jej zmianę, co zaowocuje wieloma rozczarowaniami.

Skok ze szczytu wodospadu sennik

Sen, w którym skaczesz ze szczytu wodospadu, zwiastuje nowe wyzwania, zaangażowanie w ryzykowny biznes lub historię miłosną, przez którą zaryzykujesz wszystko co, masz. Na pewno zdasz sobie sprawę ze swojego błędu i zrobisz wszystko, aby go w przyszłości nie powtarzać. Jeśli bliska osoba spada do wodospadu, jest to znak, że masz emocjonalny dystans do osoby, o której śnisz.

Wspinaczka w górę wodospadu

Sen o wspinaczce na wodospad jest oznaką wewnętrznego konfliktu z samym sobą. Jeśli się nie opamiętasz w porę, Twój upór i strach zaczną mieć na Ciebie autodestrukcyjny wpływ.

Upadek z wodospadu sennik

Sen o upadku z wodospadu to zwiastun nowych początków. Będziesz musiał zmienić kilka rzeczy w swoim życiu, aby stać się z niego zadowolonym i bardziej szczęśliwym. Jeśli śnisz, że ktoś Ci bliski spada z wodospadu, wówczas sen zapowiada, że osoba, o której śnisz przezwycięży kryzys finansowy, emocjonalny bądź duchowy. Jeśli ktoś w ostatniej chwili ratuje Cię przed upadkiem z wodospadu, jest to znak, że nadszedł czas na szczerą rozmowę z ukochaną osobą oraz uratowanie związku. W końcu uda Wam się wyprostować zawiłe sprawy, które Was dręczą. Jeśli sam spadasz z wodospadu, jest to zwiastunem, że zostaniesz wciągnięty w zawiłą intrygę, która finalnie odmieni Twoje życie.

Kąpiel pod wodospadem

Sen o kąpieli pod wodospadem jest oznaką potrzeby spojrzenia na pewną sytuację z innej niż dotychczas perspektywy. Znajdziesz się w ślepym zaułku, najlepiej będzie, jeśli poprosisz o poradę kogoś, komu ufasz. Kiedy inni ludzie kąpią się pod wodospadem, wówczas jest to znak, że będziesz zazdrościć znajomemu beztroskiego życia.

Zamarznięty wodospad

Sen o zamarzniętym wodospadzie jest zwiastunem życiowej stagnacji. Znajdziesz się w fazie przestoju, w której Twoje życie biznesowe lub miłosne utknie w martwym punkcie. Jednak to Ty jesteś jedyną osobą, która będzie mogła coś więcej z tym zrobić.

Szczegółowe znaczenie snu o wodospadzie:

Widok wodospadu jest oznaką, że uwolnisz się od negatywnych uczuć i emocji, które towarzyszą Ci od pewnego czasu.

Wodospad z czystą wodą symbolizuje rewitalizację oraz regenerację utraconych sił w trakcie rozwiązywania rozmaitych problemów.

Wodospad z brudną wodą wieszczy natomiast liczne problemy i przeszkody na drodze do realizacji własnych marzeń i pragnień.

Jeśli śnisz, że stoisz pod wodospadem to znak, że czujesz się emocjonalnie przytłoczony bądź nie radzisz sobie we właściwy sposób ze swoimi uczuciami.

Podziwianie wodospadu oznacza, że wkrótce doznasz emocjonalnego bądź duchowego oczyszczenia.

Wodospad sennik mistyczny:

Wodospad zwykle oznacza, że niepotrzebnie pozwalasz innym na rozpraszanie Cię oraz marnowanie własnej energii na mało istotnych problemach. Powinieneś przygotować się raczej na intensywne zmiany w Twoim życiu, które pozwolą Ci posuwać się do przodu. Sennik mistyczny wyjaśnia, że wodospad jest również oznaką apodyktycznego wpływu innych ludzi z Twojego otoczenia na ważne decyzje oraz trudne relacje z bliskimi.

Zobacz także:

  • Harmonia
  • Wzór
  • Kadź