Witryna

Witryna w snach przypomina śniącemu o tym, że nie zawsze piękne jest to, co widzimy na zewnątrz. Wszystko to, co dostrzegamy gołym okiem może bowiem okazać się jedynie pozornym pięknem, ważniejsze jest jednak wnętrze. A to bardzo często trzeba powoli odkrywać, w przeciwnym razie można szybko się sparzyć. Witryna według sennika obok innych interpretacji jest oznaką bogactwa i nadmiaru.

Sennik witryna

Jeśli śnisz, że widzisz witrynę może to oznaczać, że nasycisz się tym, co robisz do tego stopnia, że po chwili odreagowania zapragniesz w swoim życiu wielu różnych zmian.

Witryna sklepowa w marzeniach sennych świadczy o tym, że pragniesz pokazać jak najwięcej cennych rzeczy, które posiadasz osobie, na której bardzo Ci zależy. Może tu chodzić nie tylko o rzeczy, które posiadają jakąś wartość materialną, ale także o te, które przedstawiają Twoje bogate wnętrze.

Gdy przesuwasz witrynę we śnie jest to znak, że pragniesz odkryć coś, co do tej pory nie było dla Ciebie widoczne gołym okiem. Zdobycie tej wiedzy da Ci lepszy pogląd na rzeczy, które wydawały Ci się niejasne do tej pory.

Sen o pękniętej witrynie oznacza, że Twoja ciekawość nie zostanie w pełni zaspokojona. Jeśli zawierzysz nieodpowiedniej osobie ze swojego otoczenia, wszystko w Twoim życiu pęknie się jak bańka mydlana gdyż wkrótce może okazać się, że cała wiedza, która została Ci przekazana jest oparta na plotkach.

Znaczenie snu witryna

Mała witryna to znak, że uda Ci się powiększyć swój dorobek niskim nakładem pracy i kosztów.

Jeśli śnisz o dużej witrynie, wówczas możesz spodziewać się w swoim życiu dużego przełomu, może dojść nawet do rozłamu, który podzieli na dwie grupy zjednoczone dotąd strony.

Kiedy śnisz, że patrzysz na witrynę w cukierni wówczas w marzeniach sennych oznacza to, że czeka Cię miłe spotkanie w przyjaznym gronie towarzyskim. Oczekiwanie na nie będzie tym przyjemniejsze, im bardziej znasz osoby, z którymi spędzisz swój cenny czas.

Sen o witrynie do lodów wieszczy, że znajdziesz wkrótce sposób na piękne urozmaicenie swojego czasu. Zostaniesz dzięki temu oceniony jako dusza towarzystwa, poszerzysz także siatkę kontaktów osobistych.

Witryna internetowa jest w snach wyrazem innowacyjnych pomysłów i rozwiązań, które wkrótce wdrożysz do swojego życia. Tego typu sen może również wskazywać na to, że szukasz wiedzy potrzebnej do rozwiązania trudnego problemu w prosty, tradycyjny sposób.