Wieża

  Wieża we śnie oznacza, że w przyszłości zaangażujesz się w bardzo ambitne cele a także zdobędziesz szacunek ludzi, na których bardzo Ci zależy. Sennik ujawnia, że sen o wieży jest zapowiedzią sukcesu, który jednak nie powinien Cię nadmiernie rozleniwiać. Zgodnie z popularną interpretacją wieża pojawiająca się w marzeniach sennych jest symbolem duchowego bogactwa, spokoju oraz nadziei na lepsze życie. W negatywnym znaczeniu może świadczyć o zbyt wysokich aspiracjach śniącego a także odzwierciedlać jego zazdrość wobec cudzych osiągnięć.

Znaczenie snu: WIEŻA

  Widok wieży to znak, że prędzej czy później spełnią się Twoje skrywane od wielu lat marzenia.
  Sen o wieży pełnej skarbów jest oznaką duchowego bogactwa, władzy i uznania. Ludzie będą za Tobą podążać tylko wtedy, kiedy będziesz miał im cokolwiek do zaoferowania.
  Oświetlona wieża jest zwiastunem duchowej walki śniącego z jego otoczeniem a także przestrogą przed prowadzeniem niepotrzebnych waśni z bliskimi.
  Jeśli wieży nie widać wyraźnie, wówczas sennik ujawnia, że jest to zapowiedź walki o pozbycie się w życiu zbędnych złudzeń.
  Jeśli po bitwie wieża jest zniszczona, ale nadal ładna i okazała, jest to zwiastunem rozczarowania i narastających frustracji życiowych. Warto zatem zastanowić się, co jest prawdziwym celem życia i czy warto za wszelką cenę do niego dążyć.
  Upadek z wieży to we śnie znak, że Twoje duże nadzieje i aspiracje spełzną na niczym.
  Jeśli wspinasz się na wieżę lub zdobywasz jej szczyt, prawdopodobnie odniesiesz sukces, ale jeśli nie możesz dostać się na jej szczyt, możesz spotkać się w życiu z rozczarowaniem. Postawisz przed sobą ambitne cele, które prawdopodobnie uda Ci się osiągnąć.
  Rozbrzmiewający dzwon na wierzy jest zawsze oznaką dobrych wieści. Dla zakochanych wieszczy małżeństwo, dla samotnych natomiast poznanie wyjątkowego przyjaciela. Sen, w którym widzisz dzwon na wieży odzwierciedla także Twoje dobre relacje z bliskimi współpracownikami.
  Jeśli jesteś na wierzy i patrzysz w dół w senniku oznacza to, że niepotrzebnie zaczniesz wywyższać się ponad innymi. Najprawdopodobniej pragniesz jedynie podbudować swoje własne ego.
  Podziwianie panoramy z wieży zapowiada w snach, że wreszcie zaistniejesz w ciekawym towarzystwie, które stanie się dla Ciebie przepustką do lepszej przyszłości.
  Jeśli jesteś zamknięty w wieży, taki sen najczęściej zapowiada pasmo życiowych niepowodzeń.
  Rozpadająca się wieża to znak, że Twoje szczęście przejdzie Ci koło nosa.
  Gdy wyburzasz wieżę to znak, że zostaniesz pozbawiony honoru lub władzy.
  Wieża otoczona fosą to zapowiedź trudności, które nie powinny jednak zniechęcić Cię do osiągnięcia upragnionego celu.
  Wieża ciśnień oznacza w snach, że zacznie doskwierać Ci w życiu fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Uważaj, bo chwila nieuwagi a niepozorni wrogowie wywrócą Twój świat do góry nogami.
  Wieża kościelna zgodnie z tym, co mówi sennik wieszczy, że Twój partner całkowicie rozczaruje Cię.
  Czarna wieża to zapowiedź drastycznych zmian w życiu śniącego.
  Wysoka wieża oznacza, że dzięki pomocy i wsparciu bliskich uda Ci się pokonać swoich rywali.
  Strażnik na wieży to zapowiedź, że czeka Cię smutna niespodzianka.

Wieża a sennik mistyczny:

  Budowanie wieży we śnie oznacza, że Twoja arogancja doprowadzi Cię do rychłego upadku.
  Oblężona wieża sugeruje zwycięstwo nad wrogami. Niefortunnie może okazać się, że zostaniesz przypadkiem wmieszany w sprawę o wolność.
  Spalona wieża zwiastuje nieszczęście.