Wiedźmin

  Wiedźmin w marzeniach sennych jest oznaką grozy, niepewności, strachu oraz nieustającej walki. Jest synonimem odwagi i męstwa a także walecznej postawy, bardzo często reprezentuje również bohatera broniącego słabych i niewinnych. Sen o wiedźminie jest oznaką samotnej wędrówki po odległych i nieznanych horyzontach, w których czai się zło a na pomoc przyjaciół i bliskich nie można już liczyć.
  Jeśli śnisz, że jesteś wiedźminem oznacza to, że w pogoni za szczęściem wygrasz walkę, która niegdyś skazana była na porażkę. Staniesz przed podjęciem ważnej decyzji o tym, czy warto podążać przez życie w samotnie bez odpowiedniego wsparcia i pomocy.
  Widok wiedźmina we śnie wieszczy, że wkrótce pokonasz swojego niewidzialnego wroga, który swoim działaniem zagraża Tobie i Twoim bliskim.
  Jeśli w Twoim śnie widzisz jak wiedźmin walczy z potworem, wówczas jest to znak, że uratujesz przyjaciela z opałów w ostatnim możliwym momencie, za co będzie Ci On dozgonnie wdzięczny.
  Martwy wiedźmin według wiedzy pochodzącej z sennika stanowi zapowiedź, że ujawnisz tajną wiedzę nieodpowiedzialnej osobie, która w ważnym dla Ciebie momencie życia nie stanie po Twojej stronie.
  Rozmowa z wiedźminem to zgodnie z tym, co podaje sennik zapowiedź wsparcia, które otrzymasz od osób, które nadają na tych samych falach co Ty, innymi słowy znajdziesz ludzi, którzy są podobni do Ciebie.
  Jeśli śnisz, że widzisz wiedźmiśki miecz, wówczas możesz się spodziewać, że wzmocnisz swoje słabe strony bądź poczujesz w sobie moc potrzebną do codziennej walki o własny byt.
  Oszpecona twarz wiedźmina oznacza to, że inni ocenią Cię jako osobę bardzo zagadkową i tajemniczą, tego typu sen jest również zapowiedzią życia w samotności.