Wiatrołap

Wiatrołap pojawiający się w snach jest oznaką życiowej stagnacji bądź oczekiwania na spotkanie z osobą o dużym wdzięku i szlachetnej naturze. Jest to także zapowiedź spokoju w sprawach osobistych lecz wielkiego rumoru w sprawach zawodowych. W znanych sennikach znajdujemy wzmiankę o tym, iż wiatrołap niesie ze sobą przesłanie, aby walczyć o swoje gdyż otrzymasz szansę, aby wzbić się na wyższy poziom drabiny finansowej.

Widok wiatrołapu w snach jest zwiastunem przygód, które będą sprzyjały nawiązaniu nowych znajomości. Spacery w przepięknym otoczeniu przyczynią się do chwilowego oderwania się od kłopotów. Za pośrednictwem przyjaciół poznasz wyjątkową osobę, dzięki której zyskasz zupełnie inne spojrzenie na świat. Czeka Cię również powodzenie w miłości.

Jeśli we śnie stoisz z innymi ludźmi pod wiatrołapem, wówczas jest to oznaką, że nakryjesz kogoś na kłamstwie i bardzo szybko zakończysz niewłaściwe znajomości. Ta sytuacja nauczy Cię, aby trzymać się jak najdalej od osób, które są nieuczciwe i jedynie tworzą niepotrzebne intrygi.

Budowa wiatrołapu to w snach zapowiedź, że nowe zadania sprawią, że wpadniesz w niepotrzebną panikę. Jeśli jednak zachowasz odrobinę spokoju, na pewno doskonale ze wszystkim sobie poradzisz.

Sen, w którym widzisz wielki wiatrołap to znak, że Twoje relacje z pewnym kręgiem ludzi przerodzą się w biznesową współpracę. Zmiana stanowiska w sprawach zawodowych dodatkowo zaowocuje w nowe projekty i ciekawe wyzwania, które staną się dla Ciebie bardzo opłacalne.

Zepsuty bądź zniszczony wiatrołap w marzeniach sennych wieszczy, iż wkrótce okaże się, że plany osoby, na którą bardzo liczyłeś są inne niż Twoje. Jedynym słusznym rozwiązaniem może okazać się sytuacja, w której każdy rozejdzie się w swoją stronę.

Zobacz także:

  • Gniazdo
  • Redaktor
  • Apteka