Sennik Welon

  Welon we śnie jest symbolem pokory, nieśmiałości oraz niewinności, kojarzy się z takimi atrybutami jak czystość, uczuciowość oraz wzniosłe emocje. Sen o welonie reprezentuje pragnienie ucieczki przed nową wizją życia, skrycia się za czyimiś plecami bądź chęci znalezienia ochrony przed grożącym niebezpieczeństwem. W ogólnym znaczeniu świadczy o tym, że potrzebujesz zasłony dla własnych działań. Być może nie jesteś z kimś szczery i nie wiesz czy powinieneś zacząć mówić prawdę czy też dalej obstawać przy kłamstwie. Welon pojawiający się w marzeniach sennych zwiastuje także nadchodzące zmiany w życiu każdej kobiety.

Znaczenie snu – welon:

  Welon widziany na ślubie wskazuje, że chcesz zbudować z kimś piękne życie. Welon pojawiający się w marzeniach sennych ukrywa Twoje prawdziwe emocje, świadczy o tym, że od pewnego czasu martwisz się o swoją przyszłość.
  Biały welon oznacza to, że czekają Cię w życiu zmiany i trudne wyzwania. Wreszcie zrozumiesz, że uczucia to doświadczenia, na które powinieneś sobie pozwolić, a nie wciąż się ograniczać.
  Czarny welon wskazuje na stracone szanse, smutek bądź nieszczere intencje, wieszczy także trudny okres w życiu. Być może nadszedł czas, aby otworzyć się na własne otoczenie, podzielić się swoimi prawdziwymi uczuciami i przestać się wreszcie ukrywać.
  Kupno welonu stanowi zapowiedź we śnie, że staniesz przed trudną decyzją, ale pamiętaj, że tylko może Cię wyzwolić.
  Jeśli śnisz, że widzisz welon u narzeczonej bądź u panny młodej, wówczas jest to zapowiedź miłosnych rozterek, z którymi będziesz się borykać w najbliższej przyszłości.
  Gdy widzisz czyjś welon to w snach znak, by nie poddawać się na starcie wyznaczonej drogi do celu oraz nie dawać się zwodzić pozorom przez nieprzyjaciół.
  Jeśli widzisz własny welon, wówczas sennik wróży Ci szczęście. Noszenie go oznacza natomiast, że pragniesz coś przemilczeć bądź ukryć.
  Podarty welon wieszczy w snach rozstanie z partnerem.
  Nakrywanie bądź otulanie się welonem odzwierciedla poczucie samotności i przygnębienia, które zaczniesz wkrótce odczuwać na co dzień.
  Kilka welonów we śnie świadczy o tym, że po wielu perturbacjach wyjdziesz wreszcie z opresji.
  Twarz zakryta welonem wieszczy chwilową utratę poważania.
  Jeśli nosisz czyjś welon we śnie, wówczas jest to zapowiedź pozytywnych zmian w Twoim życiu. Sennik wskazuje na to, że powinnaś brać bardziej pod uwagę uczucia swojego partnera i być wobec niego całkowicie szczera. Być może będziesz także musiała wszystko zaryzykować a nawet postawić na szali swoją miłość.

Welon żałobny – sennik:

  W niektórych kulturach zgodnie z wiedzą zawartą w senniku, welon żałobny jest oznaką hańby, żalu oraz smutku. Być może czujesz, że kogoś zawiodłeś bądź ktoś stracił wiarę w Ciebie oraz w Twoje osądy. Sen w ogólnym znaczeniu świadczy o tym, że bronisz się i stawiasz opór przed zmianami, które i tak muszą w końcu nastąpić. Jednak nie powinieneś martwić się na zapas, nic złego się bowiem nie wydarzy.