Węgiel

Motyw węgla we śnie jest oznaką występowania licznych barier w życiu śniącego. Według znanych doniesień z sennika węgiel symbolizuje dobrobyt oraz zwiastuje bogactwo, wskazuje również na niewykorzystany bądź ukryty potencjał jednostki. Sen o węglu może również oznaczać, że Twoje nieuczciwe działania przyczynią się do tego, że w końcu zostaniesz przyłapany na gorącym uczynku. W innym znaczeniu węgiel w marzeniach sennych jest zapowiedzią ciężkiej, lecz owocnej pracy, która ostatecznie zostanie przez nagrodzona.

Szczegółowe znaczenie snu o węglu

Widok węgla we śnie sugeruje, że będziesz musiał dokonać pozytywnych zmian, aby dotrzeć do wyznaczonego przez siebie celu. Jest to pozytywny omen, który podkreśla, że wynik Twoich działań może mieć miał wspaniały finał.

Jeśli przerzucasz węgiel do kotłowni, wówczas Twój sen wieszczy, że Twoje życie, które do tej pory było dość skomplikowane zmieni się na lepsze a Ty wreszcie zaznasz wewnętrznego ukojenia.

Ubrudzenie się węglem oznacza w snach, że ludzie niesprawiedliwie posądzą Cię o złe czyny. Trudno będzie Ci w powstałym chaosie znaleźć swoich sprzymierzeńców i oddzielić wrogów od przyjaciół.

Duża ilość węgla to w marzeniach sennych znak, że najwyższy czas, aby zacząć świętować, gdyż w końcu uda Ci się osiągnąć stan błogiego szczęścia oraz dane Ci będzie zaznać życiowej satysfakcji. Uważaj jednak, bo kiedy przestaniesz nad wszystkim panować Twój spokój może zostać zakłócony.

Skały węglowe widziane na plaży we śnie wskazują, że przez brak wolnego czasu zaniedbasz swoje ważne obowiązki. Spróbuj lepiej zaplanować swój grafik dnia, aby móc uporać się ze wszystkim, co masz do zrobienia.

Żarzące się węgle to w snach pozytywny zwiastun świadczący o życiowych zmianach na lepsze.

Palące się węgle zwykle wieszczą w marzeniach sennych, że Twoje życie, które do tej pory nie było usłane różami w przyszłości będzie wypełnione błahymi rozrywkami.

Wypalone węgle we śnie to znak, że liczne nieporozumienia w gronie rodzinnym przyczyną się, że oddalisz się od wszystkich, których kochasz i zaczniesz żyć w samotności.

Jeżeli trzymasz węgiel w ręku sennik tłumaczy, że wiele zniesiesz w swoim życiu a dzięki swej asertywności oraz silnej motywacji do działania Twoje najbliższe miesiące przepełnione będą szczęściem i radością.

Gdy śnisz, że chodzisz po rozpalonych węglach oznacza to, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, wkrótce uda Ci się również pokonać liczne przeciwności.

Używanie węgla na opał stanowi według sennika ostrzeżenie przed marnotrawstwem.

Mocno dymiący się węgiel we śnie wieszczy, że z Twoich wzniosłych planów prawdopodobnie nic nie wyjdzie.