Watykan

  Sen o Watykanie jest symbolem głębokiej wiary, ufności oraz nadziei w lepsze jutro. Bywa także zapowiedzią znacznego przypływu gotówki, co w realnym życiu może zwiastować, że wkrótce dostaniesz premię bądź niespodziewany spadek. Watykan pojawiający się w snach jest również zwiastunem dobrej nowiny oraz lepszych widoków na najbliższą przyszłość. Sennik wieszczy, że marzenia senne o Watykanie świadczą o tym, że na Twojej drodze do celu wreszcie pojawi się światełko w tunelu.

Podstawowe znaczenie snu o Watykanie:

  Widok Watykanu w snach stanowi zapowiedź szansy na realizację dawnych pragnień, które z uwagi na życie rodzinne nie były możliwe do zrealizowania przez długi okres życia.
  Kiedy zwiedzasz Watykan, sennik mówi, że napotkasz na swojej drodze na dobrego człowieka, który udzieli Ci cennej wskazówki na przyszłość. Taki sen może również świadczyć o tym, że warto pomyśleć o wypoczynku i odwiedzić miejsca, które od dawna znajdowały się na Twojej liście.
  Jeśli we śnie widzisz papieża w towarzystwie rodziny królewskiej jest to znak, że poznasz wysoko postawione osoby, które zmienią Twoje podejście do spraw związanych z codzienną egzystencją.
  Zdjęcie z Watykanu w snach oznacza, że znajdziesz sposobność na to, aby nawiązać kontakt z osobą, która zmieni Twoje negatywne nastawienie do pewnej sprawy oraz pomoże Ci uwierzyć w lepszą przyszłość.
  Jeśli nie udało Ci się dotrzeć do Watykanu, wówczas Twój sen może oznaczać, że Twoje zaufanie do pewnej osoby i optymizm szybko opadną, po tym jak przekonasz się, że pomimo ciężkiej pracy niewiele możecie wspólnie osiągnąć.
  Płonący Watykan stanowi w snach zły znak. Ślepa wiara i przeświadczenie o tym, że codzienne problemy nagle same znikną może okazać się bardzo złudne. Lepiej nie zawierzaj więc doradcom, którzy widzą jedynie czubek własnego nosa.
  Jeśli jesteś w Watykanie i nie widzisz papieża, wówczas oznacza to, że w trosce o dobro swoich bliskich zawierzysz niewłaściwej osobie, która wykorzysta Cię do swoich niecnych planów.