Sennik Wampir

Wampiry pojawiające się w snach są bardzo popularnym motywem, który może mieć dla ludzi różne znaczenie. Wampir jest symbolem niezadowolenia, starości i niebezpieczeństwa. W kulturze popularnej wampiry nie są już tak przerażającymi postaciami jak było to kiedyś. Sen o wampirze świadczy również o tym, że walka ze swoją prawdziwą naturą będzie wymagała od Ciebie wprowadzenia w życie wielu zmian. Może także wpłynąć na Twoją tożsamość bądź sposób w jaki zaczniesz postrzegać samego siebie. Taki stan rzeczy może również wyrządzić Ci wiele niepotrzebnych szkód.

Podstawowe znaczenie snu o wampirze:

Jeśli widzisz wampira w swoim śnie oznacza to, że wreszcie będziesz gotowy na zmiany oraz akceptację własnego losu. Poświęcisz teraz więcej czasu i uwagi na sprawy duchowe.

Jeśli wampir wypija Twoją krew we śnie bądź wyrządza Ci krzywdę oznacza to, że znajdziesz się pod wpływem kogoś, kto będzie dla Ciebie mało przychylny. Może to również wskazywać na problemy zdrowotne głównie związane z sercem bądź krwią.

Jeśli jesteś wampirem we śnie wówczas jest to znak, że zaczniesz odczuwać w sobie emocjonalną pustkę. Wciąż masz problemy, aby podążać naprzód i uwolnić się od ciężarów, które wciąż uprzykrzają Ci życie.

Sen, w którym bliska osoba jest wampirem świadczy o tym, że nie możesz się komuś oprzeć. Wkrótce zdasz sobie sprawę z tego, że pomimo, iż ktoś tobą manipuluje Ty wciąż robisz wszystko to, o co Cię poproszą. Ślepa wiara w ludzi może okazać się Twoją największą zgubą. Pamiętaj zatem, aby kierować się swoim rozumem a nie słuchać podszeptów zazdrosnych doradców.

Gdy zmieniasz się w wampira we śnie jest to zapowiedź miłosnych rozterek, które ostatecznie uda Ci się przezwyciężyć. Mogą one jednak trwać tak długo, aż nie zmienisz swojego zachowania. Zaczniesz też krytycznym okiem patrzeć na swoją rodzinę, która w końcu jest dla Ciebie najlepszym wsparciem.