Waciki

Sen o wacikach jest symbolem egocentryzmu a niekiedy także egoizmu. W tradycyjnym tłumaczeniu, jest wyrazem przesadnego mniemania o samym sobie a w szczególności oznaką troski o własny wygląd zewnętrzny. W innym znaczeniu waciki w snach są wyrazem elastycznego podejścia do wielu aspektów codziennego życia, niekiedy świadczą także o bagatelizowaniu ważnych spraw.

Co oznacza sen o wacikach?

Wygląda wacików może mieć kluczowe znaczenie w interpretacji snu. Brudny wacik nie jest dobrą wróżbą, zwykle świadczy bowiem o zaniedbywaniu samego siebie oraz o stawianiu dobra innych ponad własne. Sen o czystych wacikach jest dobrą przesłanką, świadczą o dobrym stanie ducha a nawet o emanowaniu ciepłem, entuzjazmem i pozytywną energią.

Używanie wacików

Sen, w którym stosujesz waciki jest oznaką samouwielbienia. Takie narcystyczne zachowania mogą w przyszłości rzutować na zachwianiu Twoich relacji z otoczeniem. W innym znaczeniu taki sen może świadczyć o tym, że musisz w życiu coś poprawić bądź ulepszyć. Być może niewiele Ci brakuje do zakończenia pewnego projektu lub zadania.

Kupowanie wacików

Kiedy śnisz o kupnie wacików, jest to znak, że w Twoim życiu zajdą duże zmiany. Zrobisz wszystko, aby kontynuować pewien ciąg wydarzeń, który do tej pory był warunkiem Twojej harmonijnej egzystencji.

Mężczyzna używający wacików

Kiedy jesteś mężczyzną i we śnie używasz wacików oznacza to, że czujesz się zaniedbany bądź martwisz się o swój wygląd zewnętrzny. Sennik przypomina, że waciki pojawiające się w snach mogą świadczyć o tym, że niebawem uda Ci się poprawić coś, co sprawiało Ci wiele niepotrzebnych problemów.

Mokry wacik

Sen o mokrym waciku to znak, że ktoś poprosi Cię o zorganizowanie ważnego wydarzenia. Choć będziesz się starać o dopracowanie najdrobniejszych szczegółów, niestety nie uda Ci się zaplanować wszystkiego. Twój perfekcjonizm może stać się bowiem główną przyczyną niezadowolenia.

Brudne waciki

Widok brudnych wacików w snach to zły omen, który wieszczy, że czeka Cię niemiła niespodzianka. Wszystko wskazuje na to, że coś nie pójdzie po Twojej myśli i zainwestujesz sporo czasu i pieniędzy zupełnie niepotrzebnie.

Podarty wacik

Kiedy śnisz o podartym waciku lub jego strzępkach, wówczas oznacza to, że pomylisz się w swoich osądach i popełnisz bardzo poważny błąd. Ostatecznie jednak, że nie poniesiesz konsekwencji za swoje przewinienia i wszystko rozejdzie się po kościach. Jeśli jednak nie wyciągniesz z tej historii lekcji, następnym razem możesz nie mieć tyle szczęścia.

Jakie znaczenie ma sen o wacikach w senniku mistycznym?

Motyw wacików we śnie stanowi ostrzeżenie przed zbyt narcystycznym podejściem do własnej osoby. Jeśli w porę nie przestaniesz stawiać siebie w centrum uwagi i liczyć na oklaski z byle powodu, możesz stracić zaufanie i wsparcie bliskich Ci osób. Sennik podaje, że niekiedy warto jest wysłuchać uwag i spostrzeżeń innych, aby spojrzeć na sprawy z innego punktu widzenia i postąpić słusznie. Dokonywanie wyborów nie jest rzeczą łatwą, ale wymagającą głębokiej analizy i świeżego spojrzenia kogoś, kto na daną sytuację patrzy z boku.