Uzdrowisko

  Uzdrowisko we śnie jest symbolem zdrowia i duchowego oczyszczenia, wskazuje na potrzebę uleczenia swoich przypadłości zarówno w kontekście fizycznym jak i psychicznym. Sen wskazuje na to, że potrzeba Ci odpoczynku i trochę czasu dla siebie. Być może musisz się pozbyć starych tajemnic, bólu bądź winy, jest to czas, by wreszcie okazać swoje emocje i rozpocząć proces leczenia.
  Pobyt w uzdrowisku we śnie odzwierciedla wewnętrzne doświadczenia życiowe, które skłaniają śniącego do bezpośredniego wyleczenia się z problemów z przeszłości.
  Gdy śnisz, że uzdrowisko jest zamknięte to znak, że ktoś przyczyni się do tego, iż poczujesz się rozbity i przygnębiony, będzie Ci także nieustannie towarzyszyła smutna aura.
  Jeśli umierasz w uzdrowisku, wówczas sen może stanowić zapowiedź nagłego pogorszenia się Twojego samopoczucia bądź ogólnego stanu zdrowia.
Górskie uzdrowisko we śnie jest oznaką chęci powrotu do tego, co stworzyła człowiekowi natura, stanowi przypomnienie o tym jak bardzo potrzeba nam w życiu odrobiny wypoczynku i relaksu.
  Jeśli śnisz o nadmorskim uzdrowisku jest to wskazówka, że pragniesz wyleczyć się grzechów, które popełniłeś w swojej przeszłości. Tylko szczere chęci i podjęcie niezbędnych działań mogą przyczynić się do twojego sukcesu.
  Gdy zakochujesz się w uzdrowisku, wówczas sen stanowi przesalanie, że w każdym wieku masz szansę na to, by znaleźć swoją drugą połówkę.