USG

  USG pojawiające się w snach typowo odzwierciedla pragnienie sprawdzenia czy organizm śniącego funkcjonuje w sposób prawidłowy. Sen o USG może być oznaką, że Twój pogarszający się stan zdrowia coraz bardziej Cię niepokoi dlatego też poszukujesz sposobu na to, aby przekonać się w jakiej kondycji jest obecnie Twój organizm. Sennik zdradza, że będziesz teraz musiał bardziej niż kiedykolwiek o siebie zadbać.

Szczegółowe znaczenie snu o USG:

  Sen o USG jamy brzusznej jest oznaką pragnienia odkrycia swojego wnętrza nie tylko przed własnym otoczeniem, ale także przed samym sobą. Może to również oznaczać, że w ostatnim czasie nie wszystko u Ciebie działało prawidłowo.
  USG całego ciała oznacza we śnie, że pragniesz prześwietlić pewną sytuację, która wydaje Ci się niezrozumiała. Sennik podaje, że nieustannie zamartwiasz się i myślisz o stanie własnego zdrowia, być może niektóre dolegliwości wywołują w Tobie niepokój, stąd śnisz o USG.
  Jeśli wynik USG w marzeniach sennych jest prawidłowy wówczas jest to znak, że wykażesz się przesadnym dbaniem o własną kondycję zdrowotną, może być to nawet oznaką hipochondrycznego podejścia do życia.
  Gdy wynik USG we śnie jest nieprawidłowy jest to oznaką, że będziesz musiał bardziej uważać na swoje zdrowie, pojawiające się bowiem sporadycznie i nieleczone dolegliwości mogą przerodzić się w choroby przewlekłe.

Sen o USG w ciąży:

  Jeśli w swoim śnie robisz USG będąc w ciąży oznacza to, że rozpoczniesz nowy etap w życiu bądź wdrożysz nowy projekt, który przyniesie Ci wiele sukcesów w przyszłości. Jeśli wynik USG w ciąży jest udany, wówczas interpretacja, którą podaje sennik wskazuje na pojawienie się możliwości otrzymania nowej pracy bądź stanowi wróżbę zajścia w ciąży w realnym życiu. Jeśli jednak wynik USG jest zły, sen wróży same problemy i życiowe rozterki.

Zobacz także:

 • Glina
 • Lukier
 • Czakra