Uprząż

Uprząż widziana w snach symbolizuje podporządkowanie się obcym wartościom i brak wolności. Być może masz wrażenie, że coś powstrzymuje Cię przed podjęciem ważnych działań w Twoim życiu. Uprząż według sennika może wskazywać na stan skrępowania. Najprawdopodobniej czujesz się za bardzo uzależniony od innych bądź wciąż próbujesz spełniać wygórowane oczekiwania wszystkich wokół. Poczujesz wielką ulgę, kiedy zerwiesz wszelkie niechciane więzi z ludźmi, którzy nie są godni Twojego zaufania.

Znaczenie snu uprząż

Uprząż zgodnie z sennikiem zapowiada nowe wyzwania i możliwości, które będą wymagały od Ciebie wzmożonego wysiłku. Bez względu na to, co uczynisz w swoim życiu, w pewnym momencie nie będziesz już mógł zmienić biegu swojego przeznaczenia.

Uprząż konia

Zakładanie uprzęży na konia to w marzeniach sennych znak, że w końcu uporządkujesz w swoim życiu panujący chaos dokładnie tak, jak chcesz. Zdejmowanie uprzęży z konia wieszczy w snach, że zdystansujesz się do osoby, która nie jest godna Twojego zaufania. Ograniczysz z nią także wszelkie kontakty. Zaprzęganie konia w uprzęż we śnie oznacza, że znajdziesz się w swoim życiu w całkiem nowym położeniu.

Wspinanie się na szczyt góry w uprzęży

Kiedy śnisz, że wspinasz się w uprzęży na górę jest to znak, że będziesz mieć dylemat, czy postąpić w pewnej sytuacji słusznie pozostając w zgodzie z własnym sumieniem, czy też godzić się na zachcianki innych ludzi w imię zachowania wzajemnych relacji i uszczęśliwiania wszystkich wokół.

Kupowanie uprzęży

Kiedy śnisz, że kupujesz uprząż oznacza to, że najbardziej boisz się utraty kontroli nad własnym losem. Pamiętaj, aby nie być dla siebie zbyt surowym i zbyt wcześnie nie wpadać w panikę, gdyż jedynie w taki sposób będziesz w stanie podjąć się ryzykownych wyzwań, które pojawią się na Twojej drodze do celu.

Zakładanie uprzęży na siebie

Kiedy śnisz, że zakładasz na siebie uprząż oznacza to, że podejmiesz się ryzykownego zadania, które doprowadzi do zerwania bądź utraty wzajemnych więzi z przyjacielem. Będziesz musiał zdecydować, czy zamierzasz walczyć o odzyskanie wzajemnych relacji, czy też na dobre się chcesz się rozstać.

Zdejmowanie uprzęży

Sen o zdjęciu uprzęży zgodnie z sennikiem wróży, że poczujesz wielką ulgę, kiedy zerwiesz wszelkie więzi z człowiekiem, który od dawna nie jest godzien Twojego zaufania. Człowiek ten wyssie z Ciebie całą pozytywną energię, która pomogła Ci przetrwać trudne czasy, a potem odejdzie. Dzięki łasce i przychylności bliskiej osoby, uwolnisz się na dobre od problemu, który zdejmował Ci sen z powiek.

Niewygodna uprząż

Kiedy śnisz, że uprząż jest niewygodna oznacza to, że wszystko zacznie toczyć się w Twoim życiu bardzo szybko. Trudno będzie Ci się nawet zastanowić nad podjęciem właściwych decyzji w ważnych kwestiach. W wielu sytuacjach nie będziesz mógł okazywać swoich słabości, bo zostaniesz uznany za niegodnego kompana do podejmowania wspólnych działań.

Otrzymanie uprzęży w prezencie

Kiedy śnisz, że dajesz komuś uprząż w prezencie, jest to ostrzeżenie, abyś uważał na to, kogo wpuszczasz do swojego życia. Istnieją, bowiem ludzie bez serca, którzy będą chcieli wykorzystać Twoje słabości do realizacji jedynie własnych celów.

Kradzież uprzęży

Sen o kradzieży uprzęży ze stajni wieszczy, że jeśli dasz się ponieść niepotrzebnym emocjom, w końcu podejmiesz lekkomyślną decyzję, która popchnie Cię do podjęcia kilku bardzo ryzykownych ruchów. Jeśli chcesz rzucić się w nieznane, musisz być, zatem ostrożny. Przede wszystkim powstrzymaj się od złowieszczych uwag, bo to może wywołać konflikty między Tobą a ludźmi, których poglądów nie popierasz.

Szczegółowa interpretacja snu o uprzęży

Widok uprzęży w marzeniach sennych wieszczy, że kiedy odkryjesz kilka ważnych faktów o pewnej osobie, całkowicie zmienisz o niej swoje zdanie.

Zdejmowanie uprzęży zgodnie z informacjami pochodzącymi z sennika zwiastuje, że Twoja perspektywa postrzegania świata wkrótce zmieni się.

Sen o zerwanej uprzęży to znak, że ominie Cię w życiu bardzo niebezpieczna sytuacja.

Kiedy śnisz, że masz uprząż na sobie oznacza to, że w pewnych aspektach swojego życia zaczniesz czuć się ubezwłasnowolniony. Jeśli się temu nie wyjdziesz na przeciw, już na zawsze pozostaniesz pod jurysdykcją swojego oprawcy.

Uprząż sennik mistyczny

Uprząż jest w snach symbolem życiowych niepokojów, determinacji oraz dużej pewności siebie. Może oznaczać, że w końcu uda Ci się rozwiązać duży problem. Twoja postawa pozwoli Ci uzyskać to, czego od dawna pragniesz.

Zobacz także:

  • Bydlę
  • Wole
  • Lodówka