Uniewinnienie

Motyw uniewinnienia we śnie jest wyrazem pragnienia usprawiedliwienia własnych wizji oraz potrzeb a także wyjaśnienia niejasności, które powstały pomiędzy osobą śniącą a ludźmi z jej najbliższego kręgu. Tego typu sny powiązane są najczęściej z wewnętrznymi emocjami śniącego. Sennik wieszczy, że Twoja sytuacja życiowa odwróci się na lepszą, bowiem sen o uniewinnieniu stanowi sugestię, aby jak najszybciej rozwiązać wszelkiego typu spory. Tylko defensywne podejście może zapewnić Ci poprawę obecnej sytuacji zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.

Sennik uniewinnienie:

Jeśli to Ty jesteś uniewinniony w marzeniach sennych jest to wyraźny sygnał, że potrzebujesz publiczności, która będzie Cię oklaskiwać, afirmować, adorować oraz podziwiać. W przeciwnym wypadku nie osiągniesz tego, co zamierzasz.

Kiedy śnisz, że ktoś inny zostaje uniewinniony to znak, że zaangażujesz się emocjonalnie w relację, która z czasem przyczyni się do ograniczenia nowych możliwości oraz wyzwań oraz do nagłego zerwania z przeszłością.

Brak uniewinnienia przez sąd wieszczy w snach na bezsensowny, mało czytelny oraz niekończący się proces pod przewodnictwem kapryśnego człowieka.

Jakie jest znaczenie snu o uniewinnieniu?

Sen o uniewinnieniu to dość skomplikowany z symboli sennych, wskazuje na potrzebę samousprawiedliwienia dla własnych działań. Jeśli pozbędziesz się lęków i uporządkujesz panujący wokół Ciebie chaos, Twoja przyszłość będzie dla Ciebie o wiele lepsza niż miało to miejsce do tej pory. Sen o uniewinnieniu może także wskazywać na to, że spotkasz na swojej drodze osobę, która przyczyni się do Twojej głębokiej frustracji.