Udar

Sen o udarze to zły znak, który wróży trudności na drodze do sukcesu. Droga życia, która do tej pory wydawała Ci się jasna i klarowna, nagle zmieni się zupełnie. Ktoś za wszelką cenę będzie próbował namieszać w Twoim życiu oraz zmieni bieg wszystkich toczących się spraw. Udar w snach jest symbolem niespodziewanych wydarzeń oraz rozterki i bezradności.

Znaczenie snu udar

Mieć udar – to w snach oznaką, że w Twoim życiu zacznie się wszystko szybko toczyć. Wiele spraw będzie na ostrzu noża a Ty będziesz działać impulsywnie.

Ratowanie kogoś, kto ma udar – to w snach znak, że spotka Cię szczęście w nieszczęściu, ktoś wyciągnie do Ciebie rękę, kiedy będzie naprawdę źle. Tylko szybka reakcja sprawi, że wszystko wróci na dawne tory.

Rozległy udar w snach – wieszczy poważne perturbacje zarówno w sprawach zawodowych jak i osobistych. Wszystko pęknie jak bańka mydlana w jednym momencie, naprawa i odbudowanie utraconego życia zajmie Ci bardzo dużo czasu. Lepiej, abyś w porę zorientował o co chodzi w tej grze, wtedy będzie Ci łatwiej zaakceptować ważne elementy całej układanki.

Leżenie w szpitalu podczas udaru – wieszczy, że nie uda Ci się osiągnąć wszystkiego, o czym marzysz. Droga do celu będzie trudna i wyboista, jednak jej zakończenie będzie wymagało wsparcia oraz dobrego słowa bliskich.

Leczenie udaru – według sennika jest zapowiedzią walki z nieuniknionym losem. Taki sen wieszczy sukces na horyzoncie oraz słońce po pochmurnym etapie życia.

Sennik udar mózgu

Jeśli we śnie masz do czynienia z udarem mózgu – lepiej pamiętaj, że w życiu ważne są chwile i warto z nich w pełni korzystać. Sennik podaje, że trzeba działać systematycznie i nigdy nie osiadać na laurach, aby niczego nie żałować. Czasami bowiem życia daje nam jedyną i niepowtarzalną szansę na zmianę losu, która rzadko powtarza się po raz kolejny.