Uchodźca

Uchodźca pojawiający się we śnie świadczy o poczuciu odrzucenia przez najbliższe otoczenie. Bywa również wyrazem osobistej straty bądź nostalgii za krajem ojczystym oraz za osobami, które w nim pozostały. Sennik zdradza, że uchodźca jest również znakiem poczucia bezpowrotnie uciekającego czasu, którego nie można już zatrzymać.

Znaczenie snu o uchodźcy:

Widok uchodźcy według sennika oznacza, że wciąż próbujesz uciec przed pewnym problemem zamiast stanąć z nim twarzą w twarz i ostatecznie go rozwiązać.

Jeśli śnisz, że jesteś uchodźcą jest to znak, że odczuwasz emocjonalną izolację z otoczeniem, z którym w przeszłości miałeś na co dzień do czynienia a obecnie musisz się rozstać.

Pomoc uchodźcy jest w marzeniach sennych oznaką, że wciąż nie możesz odnaleźć swojego miejsca na ziemi. Miotasz się pomiędzy ostatecznym podjęciem decyzji gdzie tak naprawdę powinieneś zapuścić korzenie. Możliwe nawet, że w przyszłości osiądziesz w zupełnie przypadkowym miejscu.

Jeśli znasz uchodźcę wówczas sen stanowi przypomnienie o raz złożonych obietnicach i przyrzeczeniach zwłaszcza we własnym domostwie oraz w najbliższym otoczeniu.

Uchodźca, którego nie znasz to we śnie zapowiedź, że w sprawach osobistych czeka Cię więcej upragnionego spokoju, jednak w sprawach zawodowych przyjdzie czas, aby podjąć ważne życiowe decyzje.

Jeśli przyjmujesz go do swojego domu oznacza to, że będzie dręczyć Cię poczucie, że coś w życiu Cię omija. Być może masz poczucie, że pomimo usilnych starań wciąż znajdujesz się nie tam, gdzie powinieneś.

Gdy widzisz jak uchodźca zmierza w Twoim kierunku w snach może oznaczać to znak, że obawiasz się o własny byt. Sen może być również wyrazem osobistych zmartwień związanych ze złożoną sytuacją finansową śniącego.

Zobacz także:

  • Łuk
  • Duchowny
  • Wrzód