Ubóstwo

Sen o ubóstwie odnosi się do poczucia niedoskonałości oraz niższości. Być może nie wykorzystujesz całego swojego potencjału lub nie dostrzegasz własnej wartości. Ubóstwo we śnie może również odnosić się do sfery seksualnej śniącego, być może zbyt ciężko pracujesz i nie masz czasu na zaspokajanie innych potrzeb. Sennik przypomina, iż ubóstwo nie jest złym omenem, bowiem zwykle stanowi zapowiedź osiągnięcia wyższego statusu społecznego.

Sennik ubóstwo:

Wielkie ubóstwo w marzeniach sennych to dobry znak, zwykle wieszczy, że osiągniesz upragnione bogactwo, lecz nie będziesz chciał tak łatwo dzielić się sekretem w jaki sposób udało Ci się przełamać impas ubóstwa.

Jeśli śnisz, że żyjesz w ubóstwie pomimo ciężkiej pracy oznacza to, że taki stan rzeczy będzie dla Ciebie jedynie terminem czasowym ponieważ już wkrótce dobrobyt zapuka do Twych drzwi. Ostatecznie otwarcie ich da Ci wspaniałą przepustkę do lepszej przyszłości.

Sen o życiu w ubóstwie:

Jeśli śnisz, że żyjesz w ubóstwie stanowi przesłanie, że niepotrzebnie weźmiesz na swoje barki zbyt wielką odpowiedzialność, zastanów się co zrobić, aby całkowicie nie opaść z sił. Pamiętaj, że praca zespołowa może zapewnić Ci większy sukces niż gonienie za marzeniami w pojedynkę.

Co oznacza sen o ludziach żyjących w ubóstwie:

Sen o ubóstwie innych ludzi oznacza to, że powolne wdrapywanie się na szczyt drabiny społecznej sprawi, że inni zaczną Ci zazdrościsz. Nie uda Ci się uniknąć plotek, lecz przywiązywanie do nich zbyt dużej uwagi może okazać się dla Ciebie złym kierunkiem. Nie pierwszy raz w swoim życiu musisz liczyć jedynie na siebie a zatem możesz od razu zbagatelizować zawistne docinki innych ludzi. Lepiej skup się na tym, co robisz, bo będzie wychodzić Ci to coraz lepiej.

Sen o walce z ubóstwem:

Zwalczanie ubóstwa we śnie wieszczy, że całą swą energię i siłę skierujesz na to, co w życiu wychodzi Ci najlepiej. Po długiej walce z biedą zaczniesz wspinać się wprost na sam szczyt drabiny społecznej.