Tył

    Sen jest symbolem wszystkiego, co dzieje się tuż za naszymi plecami. Frustrujące jest to, iż nie zawsze mamy wpływ na pewne wydarzenia lub działania podejmowane przez niektóre osoby. Choć same wydarzenia mogą nas bezpośrednio nie dotyczyć, to i tak mają one wpływ na nasze codzienne życie. Rozejrzyj się wokół siebie i zastanów, czy przypadkiem ktoś nie knuje przeciwko Tobie lub czy nie warto na jakąś sprawę spojrzeć z szerszego punktu widzenia niż dotychczas.
    Tył domu w marzeniach sennych jest wyrazem pragnienia zaznania szczęścia domowego ogniska po ciosach, które otrzymałeś od losu. Jeśli chcesz spełnić swoje marzenie nie możesz jednak ciągle stać na uboczu i tylko się przyglądać.
    Kiedy widzisz tył jakiegoś pojazdu we śnie jest to znak, że obrałeś złą drogę w życiu, przez co wciąż starasz się gonić to, co uciekło Ci w trakcie Twojego życia, pamiętaj jednak, że nie da się wsiąść do pociągu, który już odjechał.
    Jeśli śnisz o robieniu salta w tył, wówczas oznacza to, że pójdziesz o krok dalej niż Twoi konkurenci i zbliżysz się do tego, co wydawało się być prawie nieosiągalne do zrealizowania.
    Gdy zakładasz etui na tył telefonu oznacza to, że napotkasz w życiu na przeszkody, które sprawią, że będziesz czuł się skrępowany. Wyzwolisz się jedynie wtedy, jeśli zaczniesz działać na swój rachunek.