Turbina

Turbina w snach jest symbolem życiowego zawirowania oraz niepotrzebnego zamętu. Sennik podaje, że turbina zwykle wróży pojawienie wiele spraw na głowie i nietrzymanie się wyznaczonego planu. Problem z wielozadaniowością sprawi, że nie będziesz umiał zakupić się na wszystkich ważnych kwestiach jednocześnie.

Turbina znaczenie snu

Widok turbiny we śnie to znak, że ktoś niepotrzebnie wciągnie Cię w swoje problemy, przez co będziesz mieć mniej czasu dla siebie.

Turbina wiatrowa jest zwiastunem życiowej zawieruchy, przez którą zaczniesz skupiać się na sprawach marginalnych a nie kluczowych dla Twej przyszłości.

Turbina wodna w snach wieszczy, że poznasz osobę, która okaże się wielkim żywiołem w Twoim życiu. Wywróci wszystko do góry nogami i zmieni Twoje postrzeganie świata.

Sen o turbinie parowej wskazuje w snach na piękno minionych czasów, być może zamiast iść do przodu wciąż sięgasz do przeszłości.

Zepsuta turbina w marzeniach sennych to znak, że zwolnisz tempo w życiu i wreszcie skupisz się na drobnych, lecz ważnych aspektach Twojego życia.

Sen o naprawie turbiny jest oznaką nowych inicjatyw, które zaczniesz powoli wcielać w życie i czerpać z nich maksymalne korzyści.

Powtarzający się sen o turbinie, może wskazywać na zagmatwane relacje z aroganckim człowiekiem, które nie wyjdą Ci na dobre.

Turbina sennik mistyczny

Sen o turbinie symbolizuje przewodnika duchowego oraz narzucenie własnych zasad drugiemu człowiekowi. Warto pamiętać, że bogactwo oraz władza mogą stać się przyczyną zmiany ludzkich pragnień oraz zachowań.

Zobacz także:

  • Stadion
  • Ogon
  • Wykład