Tubylec

Sen o tubylcach jest symbolem głębokiej wiary w rodzime wartości a niekiedy również wyrazem nostalgii za krajem ojczystym. Sennik informuje, że śniąc o tubylcach z wielu względów zaczniesz powracać do własnych korzeni. Przeprowadzka do innego kraju, którą od pewnego czasu planujesz może stanąć teraz pod znakiem zapytania, gdyż tubylcy we śnie przypominają o niezwykle ważnej funkcji własnego rodowodu. Jeśli śnią Ci się tubylcy oznacza to, że Twoja tożsamość jest dla Ciebie bardzo ważna oraz dobrze czujesz się z tym, co należy do Ciebie.

Podstawowe znaczenie snu o tubylcach:

Jeśli widzisz tubylca we śnie jest to ostrzeżenie, iż czeka Cię niebezpieczna przygoda. Zapewnienie sobie lepszych warunków do życia będzie wiązało się z podjęciem wątpliwych pod względem prawnym interesów.

Sen, w którym znajdujesz się między tubylcami na obcej ziemi wróży Ci piękne i dostatnie życie we własnej ojczyźnie. W negatywnym znaczeniu może oznaczać, że poczujesz się odrzucony przez ludzi, którzy w przeszłości wiele dla Ciebie znaczyli.

Rozmowa z tubylcem we śnie oznacza, że będziesz podejrzliwy wobec każdego, kto się do Ciebie zbliży. Dlatego też zachowanie stosownej ostrożności wobec obcych będzie dla Ciebie niezwykle ważne.

Jeśli śnisz, że jesteś tubylcem, wówczas ludzie z Twojego bliskiego otoczenia zaczną postrzegać Cię jako czarną owcę. Niestety w dłuższej perspektywie trudno będzie Ci się dopasować i odnaleźć ludzi, którzy myślą podobnie jak Ty.

Wódz tubylców pojawiający się we śnie wieszczy, że podziękujesz za współpracę ludziom, którzy do tej pory mieli duży wpływ na podejmowane przez Ciebie decyzje.

Sen o kłótni z tubylcem oznacza, że pewna osoba zlekceważy Twoje problemy stawiając swoje dobro ponad wszystko. Dasz sobie trochę czasu zanim na dobre powrócisz do normalności przez co przestaniesz stawiać problemy innych ludzi ponad własnymi.

Walka z tubylcami w marzeniach sennych stanowi przesłanie, aby nie rezygnować ze swoich celów ani też nie zniechęcać się przez życiowe porażki. Lepiej traktować je jako wyzwanie służące do wzmocnienia własnej pozycji w otaczającej rzeczywistości.

Zabicie tubylca oznacza, że pewna osoba ujrzy Cię w innym świetle niż widziała Cię do tej pory. Istnieje duża szansa na to, że nawiążesz bliższe relacje ze swoimi przyjaciółmi, członkami rodziny bądź bliskimi współpracownikami.

Dzicy i nieokrzesani tubylcy są w snach oznaką, że będziesz w pełni zadowolony ze swojej sytuacji finansowej, jednak nie powstrzyma Cię to przed próbą wydawania oszczędności na niepotrzebne rzeczy. Jeśli dzicy tubylcy Cię atakują sennik radzi, aby przygotować szczegółowy plan finansowy i całkowicie się go trzymać. W ten sposób będziesz mieć szansę na zaspokojenie własnych potrzeb oraz na zaoszczędzenie pewnej sumy pieniędzy.

Jeśli śnisz, że widzisz tubylców na polu, wówczas oznacza to, że podejmiesz pracę, która będzie wymagała od Ciebie wzmożonego wysiłku. Ostatecznie dzięki niej osiągniesz swoje cele.

Jeśli tubylcy próbują narzucić Ci swoje obyczaje to znak, że zamiast próbować się do kogoś dostosować i całkowicie stracić swoją tożsamość, powinieneś więcej pracować nad sobą, a z czasem na pewno znajdziesz ludzi, którzy docenią i pokochają Cię za to, kim jesteś.

Zobacz także:

  • Lilia
  • Klin
  • Szczypce