Tsunami

Sen o tsunami przypomina o nieszczęściu, które niedawno miało miejsce w Twoim życiu, wskazuje także na wzrastające poczucie stresu. Motyw tsunami wieszczy we śnie potężną, nieprzewidywalną i nagłą zmianę, która najczęściej jest powodem emocjonalnej eksplozji mogącej zniszczyć pracę, rodzinę, przyjaźń bądź relacje z innymi ludźmi. Sennik przypomina, iż tsunami to znak, że dalsze ignorowanie własnych uczuć może szybko doprowadzić Cię do depresji. Uważaj, bo przez własną ignorancję możesz wpaść w pułapkę bez wyjścia, jeśli pragniesz zmienić coś w sowim życiu lepiej zacznij od pozytywnego nastawienia.

Podstawowe znaczenie snu o tsunami:

Widok tsunami we śnie stanowi zapowiedź, że ktoś bardzo zazdrosny pozbawi Cię w życiu małych przyjemności.

Tsunami wywołane przez trzęsienie ziemi oznacza, że pewne wydarzenie mocno zatrząśnie Twoim życiem i przyczyni się do wprowadzenia wielu radykalnych i niepotrzebnych zmian.

Ucieczka przed falą tsunami w snach wieszczy, że nabawisz się kłopotów szukając szczęścia nie tam gdzie potrzeba.

Gdy udaje Ci się uciec przed falą tsunami, sen wróży osiągnięcie sukcesów dzięki wzmożonym wysiłkom, które z czasem okażą się dla Ciebie niezwykle pozytywnym doznaniem. Musisz także zadbać lepiej o siebie, aby przetrwać trudności, które staną na Twojej drodze do celu.

Obserwowanie tsunami z bezpiecznego miejsca przypomina o tym, by nie bać się myśleć innymi kategoriami niż inni ludzie. Jeśli wszyscy postępują według dobrze znanych i utartych schematów wcale nie oznacza to, że postępują dobrze.

Jeśli śnisz, że fala tsunami zalewa miasto i wieżowce oznacza to, że spodziewany sukces bądź zyski z prowadzonego przedsięwzięcia prysną niczym bańka mydlana.

Jeśli porywa Cię tsunami jest to znak, że pewien rodzaj emocjonalnego objawienia doprowadzi Cię do niespodziewanego uzdrowienia.

Oglądanie filmu o tsunami stanowi zapowiedź konfliktu, który przyczyni się do rozbicia Twojej przyjaźni. Może to również oznaczać, że zmartwienia finansowe staną się powodem braku zgody w rodzinie i z czasem odbiją się na związku z bliską osobą.

Zbliżające się tsunami wieszczy nadchodzącą serię kłopotów i nieszczęść oraz wskazuje na burzliwy okres w Twoim życiu. Sen wieszczy także, że będziesz mieć do czynienia z takimi uczuciami jak lęk, depresja, niepewność bądź odrzucenie.

Zobacz także:

  • Czesać
  • Bankrut
  • Guzik