Sennik Transparent

  Transparent w wielu sennikach przypomina o konieczności ulepszenia własnej organizacji i planowania. Jest wyrazem manifestu przeciw sytuacji, z którą wyraźnie się nie zgadzamy. Jeśli na transparencie znajduje się napis, wówczas sen jest wyrazem walki o wyższy cel, jeśli natomiast znajduje się na nim rysunek, jest oznaką pogodzenia się oraz aprobaty dla otaczającej nas rzeczywistości. Transparent w marzeniach sennych może być także wyrazem podświadomego wołania o pomoc człowieka znajdującego się w trudnym położeniu.
  Widok transparentu to znak, że podejmiesz w życiu działanie, które pomoże Ci wstać i dalej walczyć o dobro własne i swojego otoczenia. Twoi bliscy tylko czekają aż sam wykonasz pierwszy krok.
  Niepokojący transparent to w senniku znak, że niechęć do pewnych czynności i brak osiągnięć wprawią Cię w stan melancholii. Nie powinno to być wprawdzie powodem do niepokoju czy paniki, ale powinno Cię to zastanowić.
  Jeśli to Ty wywieszasz transparent oznacza to, że znajdziesz wiele okazji do tego, aby zacząć pokonywać różnego typu przeszkody, dzięki Twojemu uporowi i ambicjom będziesz mieć poczucie własnej sprawności i siły.
  Podarty lub zniszczony transparent stanowi ostrzeżenie by nie brać na swoje barki zbyt wielu obowiązków gdyż zamknięcie wszystkich spraw może okazać się mało realne. Choć byś chciał, nie przeskoczysz samego siebie, dlatego lepiej skup się więc na tym, co jest najistotniejsze do wykonania.
  Transparenty podczas strajku zwiastują, że nareszcie doświadczysz odmiany od nużącej rutyny, spontaniczne zadanie, które otrzymasz do wykonania pozwoli wreszcie Ci się wykazać. Pamiętaj jednak, że nie warto spierać się o drobiazgi, czasami lepiej ustąpić. Rozdrapywanie starych ran to nie najlepsza droga. Jeśli przeprowadzisz remanent swoich uczuć może okazać się, że zaczniesz zmierzać w zupełnie innym kierunku.
  Jeśli transparent zawiera pozytywne hasła to znak, że dasz popis wykazując się swoimi umiejętnościami. Zupełnie niepotrzebnie będziesz podejrzliwy względem pewnej osoby, bo nic złego się nie wydarzy.
  Transparent ze smutnymi hasłami oznacza, że udzieli Ci się negatywny nastrój i zaczniesz zamykać się w swojej szarej rzeczywistości. Lepiej przemyśl wszystko jeszcze raz i zastanów się czy nie warto z kimś o tym porozmawiać i wspólnie zastanowić się jak opanować trudną sytuację.