Tragedia

  Sen o tragedii wieszczy życiowe rozczarowania, które mogą wpłynąć na stan emocjonalny śniącego. Przepowiada bolesne porażki, które staną się okazją do zbudowania lepszych fundamentów życia. Tragedia we śnie jest oznaką wewnętrznych przeżyć, które nie zawsze są pozytywne. Zgodnie z tłumaczeniem z sennika zwykle odnosi się do osobistych dramatów, cierpień i smutków. Taki sen jest również zapowiedzią, że Twoim bliskim może przydarzyć się coś złego. Lepiej zatem zacznij działać w porę aby nie dopuścić do sytuacji, która całkowicie zrujnuje Ci życie. Sen o tragedii może pojawiać się również w obliczu niepomyślnych wydarzeń w kraju.

Znaczenie snu: TRAGEDIA:

  Jeśli widzisz bądź doświadczasz jakiejś tragedii w snach oznacza to, że pewna osoba zasieje ziarno nieprawdy, które szybko rozprzestrzeni się i obróci przeciwko Tobie. Tylko od Ciebie będzie zależało jaką przyjmiesz postawę.
  Jeśli przeżywasz jakąś tragedię, wówczas sennik wieszczy, że w Twoim domu zagości na stałe smutek.
  Gdy przyczyniasz się do czyjejś tragedii to znak, że nieprzemyślane wydatki na pasywa sprawią, że Twoja sytuacja materialna diametralnie się pogorszy.
  Tragedia rodzinna w snach jest zapowiedzią niedomówień i awantur pomiędzy bliskimi. Przyczyną wszystkich kłótni staną się zapomniane problemy z przeszłości.
  Jeśli widzisz osoby, które zostały dotknięte tragedią, wówczas sennik podaje, że wypracujesz sobie z kimś wspólne porozumienie bez niepotrzebnych granic i barier.
  Wielka tragedia stanowi zapowiedź niepokojów. Znajdziesz sposób na uniknięcie pewnego sporu, co pozwoli Ci przetrwać szereg rozczarowań oraz nieporozumień we własnym otoczeniu.
  Jeśli we śnie pocieszasz kogoś, kto przeżywa jakąś tragedię, wówczas spodziewaj się, że pewna szlachetna osoba udzieli Ci potrzebnego wsparcia i pomocy w realnym życiu. Całkiem możliwie, że osoba ta stanie się również Twoim prawdziwym powiernikiem.
  Przewidywanie tragedii we śnie odzwierciedla zdolność śniącego do eskalowania dawnych problemów. Nie ignoruj zatem tego snu, ponieważ możliwe, że czekają Cię w życiu liczne kłopoty.