Tło

  Tło we śnie stanowi przesłanie jakie miejsca są dla nas najbardziej istotne w życiu. Drugi plan jest niezwykle ważny dla prawidłowej analizy tego, co dzieje podczas snu. Tło stanowi dodatkowy element, który jest wyrazem naszych wspomnień, wyobraźni oraz marzeń. Zmieniające się tło może świadczyć o zmiennej naturze śniącego bądź o nadmiarze emocji, które należy jak najszybciej rozładować.
  Sen, w którym zmieniasz tło na komputerze stanowi przesłanie, że szczególnie teraz powinieneś mieć otwarty umysł ponieważ jedynie on może zapewnić Ci wewnętrzny rozwój duchowy.
  Jeśli we śnie widzisz tło budynków może to oznaczać, że powinieneś zachować równowagę między własnymi emocjami a tym, co podpowiada Ci umysł.
  Tło lasu we śnie oznacza, że jeśli pragniesz lepiej zrozumieć samego siebie oraz swoje wewnętrzne pragnienia, być może będziesz musiał wrócić do natury.
  Kiedy we śnie widzisz tło domu to znak, że nie warto w życiu popełniać wciąż tych samych błędów, istotne jest, aby raz na zawsze wpoić sobie, czego nie wolno w życiu robić.
  Rozmyte tło we śnie zwiastuje okres zbliżającej się depresji. Najbliższy czas będzie dla Ciebie niczym innym jak poszukiwaniem sposobów na pocieszenie.
  Jeśli śnisz, że widzisz w tle niebo, wówczas jest to oznaką, że powinieneś zachować dyscyplinę, aby nabrać odpowiedniej formy. Tylko dzięki wytężonej pracy możesz stać się osobą bardziej świadomą i pewną swoich racji.
  Jaskrawe tło we śnie może oznaczać, że Twoje życie będzie przebiegało spokojnie, bez nadmiaru emocji. Możesz zatem teraz skupić się na rozwijaniu swoich pasji.
  Sen o stonowanym i jasnym tle stanowi zapowiedź udanych przedsięwzięć a także nawiązania udanych kontaktów biznesowych.
  Kolorowe tło we śnie jest zwiastunem szczęśliwego splotu zdarzeń, które przyczynią się w przyszłości do Twojego życiowego awansu.
  Fototapeta w tle podczas snu to znak, że po wykonanej pracy należy odpocząć, nadmierny wysiłek może bowiem przyczynić się do spadku pozytywnej energii oraz ogólnej wydajności organizmu.