Tężec

Tężec w snach jest oznaką bagatelizowania poważnych problemów życiowych powstałych na skutek wielu niedopatrzeń oraz zamiatania pod dywan trudnych do rozwiązania spraw. Jest także wyrazem osłabienia organizmu zarówno fizycznego jak i psychicznego. Stanowi wyraźne ostrzeżenie, aby przestać bagatelizować własne problemy zdrowotne. Sen o tężcu powinien zatem również uświadamiać śniącego, że w obliczu trudności należy walczyć do końca z przeciwnościami losu i nie poddawać się do końca.

Podstawowe znaczenie snu o tężcu

Kiedy zarażasz się tężcem jest to znak, że życie stanie się dla Ciebie ciężarem oraz zaczniesz odczuwać stres z powodu osobistych problemów. Z uwagi na złą kondycję fizyczną wszystkie Twoje plany rozpłyną się we mgle.

Kiedy udaje Ci się wyleczyć tężec według wiedzy z sennika jest to znak, że czeka Cię pasmo niekorzystnych wydarzeń, które początkowo nieco Cię załamią. Na Twoje szczęście znajdzie się jednak osoba, która pomoże Ci pozbierać się po upadku.

Gdy widzisz kogoś zarażonego tężcem, oznacza to, że spotkasz na swojej drodze człowieka, który będzie potrzebował Twojej pomocy. Jeśli udzielisz mu swojego wsparcia, na pewno okaże Ci swą wdzięczność.

Szczepionka na tężec może być w snach wyrazem strachu przed chorobą lub oznaką toczącej się choroby w rzeczywistym życiu. Być może również szukasz wyjścia z sytuacji, na którą nie ma lekarstwa. W innym znaczeniu tego typu sen może również wieszczyć, że Twoje wątpliwości w stosunku do pewnej osoby mogą spełnić się w przyszłości.

Kiedy śnisz, że bierzesz lekarstwo na tężec, wówczas oznacza to, że znajdziesz receptę na swoje dolegliwości oraz raz na zawsze rozwiążesz swoje problemy personalne.

Kiedy udaje Ci się wyleczyć tężec, lepiej nie czekaj aż Twoje problemy same przeminą, bo jest to mało prawdopodobne. Weź sprawy w swoje ręce a na pewno przekonasz się, że jesteś Panem własnego losu.

Kiedy śnisz, że wyjeżdżasz za granicę i zarażasz się tężcem, wówczas jest to znak, że w Twoim najbliższym otoczeniu znajdą się osoby, które źle Ci życzą i mogą zaszkodzić Twojej reputacji. Jeśli pragniesz w spokoju osiągać swoje życiowe cele, lepiej jak najszybciej pozbądź się złowrogich ludzi z własnego terenu.