Teleturniej

  Teleturniej zgodnie z interpretacją z sennika wieszczy podjęcie dużego ryzyka w życiu oraz próbę pogodzenia się z własnym losem, niekiedy także zapowiada życie w ciągłej nieświadomości. Być może próbujesz zmienić swoją codzienność, ryzykując wszystko to, co udało Ci się osiągnąć do tej pory.

Sennik: TELETURNIEJ

  Jeżeli bierzesz udział w teleturnieju to w snach jest to znak, że zaistnieją pewne obszary w Twoim życiu, w których powinieneś zaryzykować.
  Jeśli we śnie znajoma osoba bierze udział w teleturnieju, to sennik zdradza potrzebę uwolnienia się od negatywnych uczuć i wyrażenie ich we właściwy sposób.
  Oglądanie teleturnieju świadczy o braku pewności co do własnej przyszłości.
  Wygrana w teleturnieju zwiastuje pojawienie się dużej szansy, którą należy w porę wykorzystać.
  Przegraną w teleturnieju senniki interpretują jako brak możliwości zmiany w życiu bądź brak pomysłu na najbliższą przyszłość. Poczucie, że potrzebujesz jakiejś odmiany, aby osiągnąć upragniony cel w życiu zacznie przysłaniać Twoją rzeczywistość.
  Jeśli prowadzisz teleturniej, wówczas Twoje marzenia senne stanowią przepowiednię, że ktoś nie potraktuje Twojej propozycji na poważnie. Uważaj, gdyż wrogowie motywowani zazdrością mogą sprawić, że zaspokojenie Twoich pragnień może stać się mało realne.

Zobacz także:

 • Egzekucja
 • Kropki
 • Chmura