Sennik Telefon

Telefon pojawiający się we śnie to symbol komunikacji i połączenia. Jest wyrazem społecznych więzi, które w zależności od sytuacji są pożyteczne lub destrukcyjne. Sennik ujawnia, że telefon oznacza, iż będziesz musiał zmierzyć się wreszcie z problem, którego stale unikasz w swoim życiu. Prawdopodobnie masz duże trudności z wyrażaniem własnych uczuć, dlatego im szybciej uda Ci się rozwikłać trudne sprawy, tym Twe marzenia szybciej się spełnią.

Symbolika snu o telefonie:

Sen w którym widzisz telefon

Jeśli śnisz, że widzisz telefon, wówczas sen podkreśla Twoją znajomość z osobą, która od początku jest z Tobą szczera, oraz wspierała Cię na drodze, po której kroczysz. W negatywnym znaczeniu widok telefonu może wskazywać, że zbyt często ulegasz złym nawykom bądź negatywnym wzorcom myślowym.

Sennik: telefonować, dzwonić do kogoś

Rozmawianie przez telefon zapowiada otrzymanie pozytywnych wieści lub przyjemnych doznań. Sen, w którym do kogoś dzwonisz symbolizuje osiągnięcie życiowych celów oraz spełnienie najskrytszych pragnień. Możliwe również, że spotkasz prawdziwą miłość.

Sennik: znaleźć telefon

Znalezienie telefonu we śnie oznacza poszerzenie horyzontów. Możliwe, że zdecydujesz się na ukończenie dodatkowego kursu lub rozpoczniesz jakieś studia. Tak czy inaczej zaczniesz rozwijać się intelektualnie.

Sen o rozbitym telefonie

Rozbity ekran w telefonie oznacza napotkanie pewnych problemów lub trudności w sferze zawodowej śniącego. Możliwe, że nie wszystko ułoży się tak, jak byś tego oczekiwał. Być może warto zastanowić się na jakich płaszczyznach możesz działać efektywniej aby w przyszłości móc myśleć o awansie i zwiększeniu zarobków.

Co oznacza sen o rozładowanej baterii w telefonie

Bateria telefonu w marzeniach sennych odnosi się do Twoich pragnień oraz celów w życiu. Tak więc niski poziom baterii w telefonie oznacza, że zaistnieją pewne trudności w realizacji Twoich osobistych pragnień, a szczęście okażą się tymczasowe, jednak będziesz musiał wykazać trochę wysiłku, aby powrócić na właściwy tor.

Sen o braku sygnału w telefonie

Jeżeli śnisz o braku sygnału w telefonie to może to wskazywać na zaistnienie pewnych smutnych i nieprzewidzianych wydarzeń, które sprawią, że odizolujesz się od reszty społeczeństwa i na długo zamkniesz się w sobie. Być może codzienne problemy oraz zgiełk życia przyczynił się do wyczerpania pokładów Twojej energii i wewnętrznej motywacji. Najprawdopodobniej jak nigdy dotąd potrzebujesz teraz chwili wytchnienia i odpoczynku.

Sen o braku chęci rozmawiania z kimś przez telefon

Jeśli nie chcesz odebrać od kogoś połączenia telefonicznego to taki sen może oznaczać, że spróbujesz utrzymywać pewną znajomość na odległość lub potraktujesz kogoś z dystansem. Być może ktoś zalazł Ci za skórę lub ma na Ciebie negatywny wpływ i teraz musisz się starać od tej osoby odizolować.

Sen o ciągle dzwoniącym telefonie

Dzwoniący telefon we śnie to znak, że masz błędny pogląd na pewną sytuację lub ktoś natarczywie próbuje przekonać Cię do swoich racji. Możliwe, że powoli przestajesz dogadywać się ze swoim otoczeniem i czekają Cię w najbliższej przyszłości znaczące zmiany społeczne, czy to celowe czy też przypadkowe.

Sen wybieraniu niewłaściwego numeru telefonu

Jeśli we śnie wybierasz niewłaściwy numer telefonu może to oznaczać, że w Twoim związku pojawią się pewne trudności. Mogą być one spowodowane przez zazdrość lub zaborczy charakter partnera. Alternatywnie sen o pomyłce telefonicznej może oznaczać, że ktoś, kto jest w potrzebie spróbuje się z Tobą skontaktować.

Sen o braku możliwości dodzwonienia się do kogoś

Jeżeli osoba, do której telefonujesz nie odpowiada to taki sen może wskazywać, że ktoś nie przyjdzie na umówione spotkanie z Tobą. Alternatywnie sen, w którym nie możesz się z kimś skontaktować może również wskazywać na nierozwiązany konflikt bądź pewną sprawę, która będzie się ciągnęła bez końca.

Sen o przerywaniu połączenie telefonicznego

Jeżeli we śnie przerywasz połączenie lub je odrzucasz to taki sen może wskazywać, że zaczniesz zaniedbywać swoich bliskich. Możliwe, że ostatnio nie poświęcałeś im tyle czasu, ile byś chciał, lub ile sami od Ciebie oczekują. Obowiązki służbowe całkowicie Cię pochłoną i sprawią, że nie będziesz mieć czasu ani dla rodziny, ani dla swoich przyjaciół.

Sen o chwaleniu się nowym telefon

Chwalenie się nowym telefonem w snach to znak, że jesteś uznawany przez swoje otoczenie za osobę, która lubuje się w gadżetach. Możliwe, że często zdarza Ci się zachowywać snobistycznie oraz na pokaz. Być może nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale pewnym osobom z Twojego najbliższego otoczenia może to bardzo przeszkadzać.

Sen o posiadaniu starego telefonu

Jeżeli w swoim śnie posiadasz przestarzały model telefonu to może to oznaczać, że nie uda Ci się przyciągnąć uwagi osoby, która będzie miała decydujący głos w sprawie, na której bardzo Ci zależy.

Sen o wpadnięciu telefonu do wody

Jeżeli śnisz o tym, że Twój telefon wpada do wody, to taki sen symbolizuje oczyszczenie lub nowy początek. Zazwyczaj jest to dobry znak świadczący o uwolnieniu się od osoby, która stale Cię prześladuje. Może również wieszczyć rozwiązanie problemów, które od dłuższego czasu zaprzątają Twoje myśli. Mokry telefon w zależności od tego czy działa, czy nie może zwiastować zmiany. Sen o telefonie ma przeciwne znaczenie jeżeli woda, do której wpada telefon jest brudna lub ciemna, bowiem jest wówczas bardzo negatywnym omenem.

Sen o upadku telefonu na podłogę

Upuszczenie telefonu na podłogę, zwłaszcza jeżeli przy tym w jakiś sposób ulega on uszkodzeniu nie jest dobrym znakiem. Zazwyczaj taki sen oznacza, że istnieje pewna siła, która blokuje wszystkie Twoje działania i nie dopuszcza do życiowych postępów. Możliwe, że pewna osoba planuje wziąć na swoje barki obowiązki, które całkowicie pochłoną Twoją uwagę. Może mieć to na Ciebie negatywny wpływ.

Sen o zepsutym telefonie

Zepsuty telefon we śnie to zły omen. Tego typu sny najczęściej wieszczą porażkę w sferze zawodowej. Możliwe również, że aktualny projekt nie ułoży się po Twojej myśli, lub rozmowa kwalifikacyjna, na którą bardzo liczyłeś nie przebiegnie pomyślnie. Tak czy inaczej w jakiś sposób napotkasz w życiu na przeszkody, które okażą się dla Ciebie nie do pokonania na drodze do sukcesu. Nie powinieneś jednak się poddawać ani tym bardziej rozpaczać, gdyż tak jak wszystko ten okres niepowodzeń również przeminie i tylko od Ciebie będzie zależało kiedy to nastąpi.

Alternatywnie sen o zepsutym telefonie oznacza, że stracisz kontakt ze starym przyjacielem.