Tartak

Sen o tartaku jest oznaką, że masz konkretne plany na własne życie. Niezależnie od tego, co powiedzą inni Ty dokładnie wiesz, w którą stronę będziesz podążać w swoim życiu.

Tartak we śnie jest zazwyczaj oznaką chęci powrotu do natury bądź wyrazem pragnienia fizycznego odmłodzenia. Najczęściej świadczy o zmęczeniu ciała i umysłu plastikowym światem pełnym chemikaliów, samolubnych ludzi, głodnych pieniędzy oraz przepełnionych chciwością a także pustą i niczym niepopartą motywacją do podejmowania tych samych działań. Sennik zdradza, że motyw tartaku może również zwiastować śniącemu problemy natury finansowej. Najprawdopodobniej Twoja intuicja podpowiada Ci, że musisz poczynić cięcia w domowym budżecie bądź wprowadzić kilka drastycznych zmian.

Znaczenie snu o tartaku:

Co oznacza widok tartaku we śnie:

Jeśli śnisz, że widzisz tartak we śnie jest oznaką pragnienia powrotu do pierwotnego życia zgodnego z rytmem natury. Sennik mówi, że tartak jest wyrazem ubóstwiania tego, co naturalne, prawdziwe i piękne. Jeśli odwiedzasz tartak w marzeniach sennych jest to znak, że lubisz otaczać się pięknymi rzeczami wysokiej jakości, nie lubisz za to tandety a także stosowania nic nie wartych zamienników. I choć przeszkadza Ci życie w złotej klatce, nie potrafisz rozpocząć życia w otoczeniu nic nie wartych przedmiotów.

Co oznacza praca w tartaku w snach:

Jeśli pracujesz w tartaku sennik wieszczy, że podejmiesz się zadania, które będzie od Ciebie wymagało wiele trudu i skupienia. Rezultat Twojej pracy okaże się zaskakująco dobry, dzięki czemu inni zaczną za Tobą podążać i bardziej Ci ufać. Być może również podejmiesz się ciekawego wyzwania rozpoczęcia w niedalekiej w przyszłości życia bliżej natury.

Sen o kupowaniu drzewa w tartaku:

Kupno drzewa w tartaku świadczy we śnie o tym, że masz w swojej głowie wiele wzniosłych planów, które pragniesz w najbliższym czasie zrealizować. Niestety nie wszystko będzie przebiegać zgodnie z Twoimi planami, nie uda Ci się wiele rzeczy wprowadzić za pierwszym razem w życie, jednak znaczną większość zrealizujesz bez większych trudności. Kupowanie drzewa w tartaku świadczy także o wprowadzeniu w życie licznych zmian bądź o podjęciu ciekawych transakcji biznesowych.

Zniszczony tartak we śnie:

Zrujnowany, stary tartak zgodnie z sennikiem nigdy nie jest dobrym znakiem. Zwykle oznacza, że pragniesz zostawić wszystko za sobą i rozpocząć nowe życie. Być może myślisz o przeprowadzce bądź budowie nowego domu.

Co oznacza pożar tartaku we śnie:

Pożar tartaku we śnie stanowi głębszą metaforę, wróży wejście w nowy etap życia, poszukiwanie zmian bez wywierania presji lub rozpoczęcie nowego życia od zera. Sen o spalonym tartaku może ostrzeżenie i okazję do wprowadzenia w swoim życiu niezbędnych zmian. Zamiast pogrążać się w stracie postaraj się stworzyć coś zupełnie nowego i świeżego. Płonący tartak w marzeniach sennych może także wróżyć budowanie wszystkiego od nowa na zgliszczach starego życia.

Sen o budowie tartaku:

Jeśli budujesz tartak w marzeniach sennych wówczas oznacza to, że w Twoim życiu wiele będzie się działo, będziesz otaczać się ludźmi, którzy zaczną odgrywać zasadniczą rolę w Twoim życiu. Być może nawet rozpoczniesz budowanie biznesu, który w przyszłości rozwiniesz w bardziej dochodowy niż myślisz. Sennik podaje, że budowa tartaku oznacza także w snach, że uda Ci się stworzyć i zaoferować coś, czego brakowało ludziom z Twojego otoczenia.