Tarka

Tarka pojawiająca się we śnie oznacza, że monotonia życia przysporzy Ci niepotrzebnego cierpienia. Choć będziesz zadowolony z własnych osiągnięć, nie będziesz mógł właściwie tego okazać. Sen o tarce zwiastuje także otrzymanie nieprzyjemnej wiadomości. Według sennika motyw tarki we śnie stanowi ostrzeżenie, aby uważać, by nie nadepnąć komuś na palce. Jeśli nie chcesz się przymilać do innych, to tym bardziej uważaj na wyrażane przez siebie opinie.

Znaczenie snu tarka:

Skaleczenie się podczas tarcia oznacza w marzeniach sennych, że Twoje obawy w stosunku do pewnej osoby okażą się bezpodstawne.

Tarcie na tarce sennik

Sen o tarciu na tarce to znak, że Twoi bliscy udzielą Ci pomocy. Może nawet chodzić o drobny uczynek, przejęcie kilku obowiązków bądź wsparcie emocjonalne. Tarcie warzyw na tarce oznacza, że Twoje życie stanie się łatwiejsze.

Sen o tarciu drewna

Kiedy śnisz, że trzesz drewno, jest to znak, że otrzymasz do wykonania bardzo skomplikowane zadanie. Jeśli weźmiesz sprawy w swoje ręce, to Twoje wizje wreszcie się urzeczywistnią.

Tarcie sera na tarce sennik

Sen o tarciu sera na tarce jest to znak, że w życiu zaczniesz zwracać uwagę na szczegóły. Uwierzysz, że małe rzeczy mogą uczynić Twoje życie piękniejszym. Zasypiesz bliskich miłymi słowami, gestami i prezentami.

Sen o tarciu marchewki

Tarcie marchewki we śnie zwiastuje śniącemu otrzymanie korzystnej pracy na bardzo dobrych warunkach. W innym znaczeniu sen może również oznaczać, że wiadomość, którą wkrótce usłyszysz, bardzo Cię ucieszy. W najbliższym czasie będziesz również świętował osobiste sukcesy.

Ścieranie kapusty sennik

Sen o ścieraniu kapusty oznacza, że ktoś Ci bliski zmieni miejsce zamieszkania w poszukiwaniu lepszego miejsca do życia. Będzie to dla Ciebie wyraźnym ciosem.

Sen o tarciu ziemniaków na tarce

Jeśli śnisz, że trzesz ziemniaki na tarce, wówczas jest to oznaką, iż będziesz musiał zrobić coś, czego nie lubisz. W efekcie będziesz musiał godzinami wysłuchiwać czyichś skarg.

Ścieranie ogórków na tarce sennik

Sen o ścieraniu ogórków oznacza, że strach przed bezpośrednią konwersacją z innymi ludźmi odbije się na Twoim zdrowiu oraz może przysporzyć Ci wielu niepotrzebnych problemów.

Sen o tarciu buraków

Tarcie buraków we śnie oznacza, że ukryjesz coś ważnego przed bliskimi. Mogą to być grzechy z przeszłości, które gdyby ujrzały światło dzienne, mogłyby dotkliwie zranić Twoich bliskich.

Sen o tarciu jabłek na tarce

Jeśli śnisz o tarciu jabłek na tarce, wówczas pewna osoba otwarcie wyjawi Ci swoje uczucia. Według sennika w najbliższym czasie możesz też usłyszeć szokujące wieści.

Sen o tarciu jabłek na tarce

Jeśli śnisz o tarciu jabłek na tarce, wówczas pewna osoba otwarcie wyjawi Ci swoje uczucia. Według sennika w najbliższym czasie możesz też usłyszeć szokujące wieści.

Tarcie skórki cytryny na tarce

Sen, w którym ścierasz na tarce skórkę cytryny, to oznacza to, że przez doszukiwanie się we wszystkim wad i wymyślaniem problemów sam uprzykrzasz sobie życie.

Sen o tarciu imbiru

Kiedy śnisz, że trzesz na tarce imbir, jest to znak, że musisz zwrócić większą uwagę na swoje zdrowie. Dobrze zrobi Ci wprowadzenie dodatkowej aktywności fizycznej do codziennej rutyny. Na pewno skorzysta na tym Twój umysł.