Targi

Targi pojawiające się we snie stanowią wróżbę poznania nowych bardzo interesujących ludzi, którzy wniosą do Twojego życia wiele pozytywnej energii. Motyw targów we śnie może także wieszczyć, że zaczniesz rozwijać się w dziedzinie, która wkrótce może stać się dla Ciebie nie tylko źródłem dochodów, ale także i pasją.

Sennik targi

Jeśli bierzesz udział w targach, według sennika jest to dobry zwiastun, który wróży Ci lepszy rozwój, poznanie nowych ludzi a może nawet zmianę pracy na lepszą.

Targi pracy w snach są zapowiedzią zmian w życiu zawodowym.

Kiedy śnisz, że kupujesz coś na targach, świadczy o tym, że Twój dorobek finansowy zacznie kłóć w oczy wielu zazdrosnych ludzi z Twojego otoczenia.

Jeśli we śnie losujesz na targach nagrodę, jest to znak, że wykażesz się w pewnej kwestii dużą naiwnością i dasz się naciągnąć na niepotrzebne wydatki.

Targi ślubne w snach, mogą oznaczać, że niebawem zostaniesz zaproszony na ślub, być może nawet jako gość honorowy.

Sen o targach książek, wieszczy, że zostaniesz zobligowany do analizy ważnych dokumentów, których akceptacja będzie miała swoje konsekwencje w przyszłości. Lepiej przeczytaj więc wszystko dokładnie, nawet to, co zostało napisane drobnym makiem, zanim cokolwiek podpiszesz.

Targi budownictwa, wieszczą w snach przeprowadzkę bądź rozpoczęcie wszystkiego w życiu od nowa.

Sen o targach komputerowych, wówczas wprowadzisz do swojego życia wiele ciekawych innowacji, być może nawet zmieni to Twoją przyszłość nie do poznania.

Kiedy śnisz o targach gastronomicznych, oznacza to, że pewien człowiek bardzo przypadnie Ci do gustu. Być może nawet przekonasz się, że droga do serca drugiej osoby bardzo często wiedzie przez żołądek do serca.

Targi samochodowe to w snach zwiastun nowych perspektyw, wizji oraz koncepcji, które dadzą Ci wiele nowych możliwości w przyszłości.

Targi sennik mistyczny

Sen o targach najczęściej wieszczy, że nawiążesz pożyteczne relacje z bardzo przychylnym człowiekiem. Jeśli dobrze wszystko rozegrasz, być może nawet zaprzyjaźnisz się z nim na dłużej.