Tapicer

Tapicer występujący we śnie symbolizuje szczęście rodzinne. Sen odzwierciedla również to, jak bardzo Twoi bliscy się o Ciebie martwią oraz to, jak ważną osobą dla nich jesteś.

Niekiedy sen o tapicerze może wieszczyć poważne zmiany w życiu rodzinnym śniącego. Być może czeka Cię przeprowadzka do nowego domu lub powiększy Ci się rodzina.

Szczegółowe znaczenie snu o tapicerze:

Gdy śnisz, że jesteś tapicerem, to taki sen może oznaczać, że jesteś bardzo wybredny. Często zdarza Ci się bezczynnie siedzieć w domu i nic nie robić, zamiast podjąć się zajęcia, które uważasz za niewarte Twoich wysiłków.

Rozmowa z tapicerem może zwiastować liczne prace w domu. Być może czeka Cię remont lub będziesz musiał usunąć jakąś większą awarię. Taki sen często również wskazuje na to, że nic nie ułoży się zgodnie z Twoim planem.

Sen o kłótni z tapicerem odzwierciedla Twój brak zadowolenia z obecnej sytuacji życiowej. Prawdopodobnie czujesz się w jakiś sposób pomijany bądź masz wrażenie, że w Twoim życiu nic nie zależy od Ciebie.

Płacenie tapicerowi za wykonaną usługę oznacza, że powili wychodzisz na prostą i udaje Ci się na bieżąco regulować wszystkie zobowiązania finansowe. Alternatywnie tego typu sen w innym znaczeniu może wskazywać, że stoisz przed wyborem dokonaniem dużego zakupu.

Jeśli jesteś pomocnikiem tapicera, wówczas sennik zwiastuje w najbliższej przyszłości brak stabilności finansowej. Prawdopodobnie Twoja pozycja zawodowa jest zagrożona, bądź też przez swoje błędne założenia wziąłeś pożyczkę na gorszych warunkach niż pierwotnie zakładałeś.

Zatrudnienie tapicera w snach wskazuje, że musisz dokonać istotnych zmian w życiu. Możliwe, że obecnie nie jesteś szczęśliwy ani też zadowolony ze swojego życia. Niestety bez głębszej refleksji oraz wprowadzenia licznych zmian nie będziesz w stanie pójść w życiu na przód.