Tampon

Sen o tamponie jest symbolem kobiecej strony natury, przypomina o konieczności brania udziału w powtarzającym się cyklu biologicznym. Stanowi o indywidualnym podejściu do otaczającej nas rzeczywistości oraz trudnych do rozwiązania spraw. Tampon pojawiający się we śnie jest także wyrazem niepokoju o sprawy natury fizjologicznej.

Podstawowe znaczenie snu tampon

Tampony w snach symbolizują wytrwałość, cykliczność życia a niekiedy także poczucie odmienności. W negatywnym znaczeniu mogą świadczyć o dużym osłabieniu organizmu, mogą także wieszczyć kłótnie rodzinne.

Tampon z krwią

Sen o zakrwawionym tamponie przypomina o potrzebie dbania o własną higienę nie tylko w kontekście fizycznym, ale także i duchowym. Może świadczyć o strachu przed bezpośrednią rozmową z drugim człowiekiem oraz ze wstydem za grzechy z przeszłości. W innym znaczeniu tego typu sen może również oznaczać, że zaczniesz postrzegać w bardzo wyraźnych barwach własne życie.

Szczegółowa interpretacja snu o tamponie

Jeśli śnisz, że trzymasz go w ręku, wówczas oznacza to, że zaczniesz bardziej zwracać uwagę na swój wygląd. To, co kiedyś Ci nie przeszkadzało, z czasem przestanie Ci się podobać. Większa ilość wolnego czasu pozwoli Ci lepiej zadbać o swoje atrybuty zewnętrzne.

Sen o paczce tamponów trudno będzie Ci zaakceptować w życiu nowe zmiany zwłaszcza, że będą one dość burzliwe. Twoja codzienność z czasem zacznie wydawać Ci się bardziej interesująca.

Kupowanie tamponów we śnie oznacza, że po wielu latach zmagań i trosk wyrwiesz się wreszcie z letargu, który był dla Ciebie wielkim ciężarem.

Sen o pożyczaniu komuś tamponów wróży zgodnie z sennikiem, że nie uda Ci się w prosty sposób wyplątać z afery, którą sam rozpętasz. Ostatnie słowo tym razem nie będzie już należeć do Ciebie.

Aplikowanie tamponu we śnie wieszczy, iż sprawy osobiste staną się dla Ciebie najważniejsze. Odrzucisz na bok frustracje i problemy innych ludzi, a zaczniesz bardziej wnikliwie rozwiązywać swoje życiowe dylematy. Jeśli w porę sięgniesz po rozum do głowy, Twoje położenie zmieni się na lepsze.

Tampon higieniczny to w snach znak, że w Twoim życiu wszystko podąża zgodnie z planem. Osiągniesz stan równowagi, w którym spokojnie będziesz mógł wskazać początek i koniec.

Tampon opatrunkowy w snach świadczy o braku rozwagi w codziennym życiu. Jeśli nie zwolnisz tempa swojego życia, w końcu polegniesz na prostych czynnościach. Uważaj również na swoje zdrowie gdyż brak wypoczynku może stać się przyczyną wielu chorób.

Tampon sennik mistyczny

Widok tamponu w snach wieszczy, że uda Ci się przekonać ważną osobę do swych racji, dzięki czemu uda Ci się bez przeszkód osiągnąć wszystkie swoje zamierzone cele.

Wymiana tamponu w snach oznacza, że pragniesz pozbyć się problemu, który zaczyna być dla Ciebie coraz większym ciężarem. Najprawdopodobniej pragniesz uporządkować swoje życie, aby klarowną sytuację we wszystkich dziedzinach Twojego życia.