Szydło

    Szydło we śnie wróży straty na każdym polu działania śniącego a także duchowy niepokój wynikający z codziennych perypetii i problemów życiowych. W innym znaczeniu sen jest wyrazem kreatywności, nowych zmian oraz zdolności artystycznych. Kojarzy się wizją uporządkowanego życia oraz twórczym charakterem śniącego.
    Jeśli widzisz szydło we śnie jest to znak, że ktoś będzie próbował zaszkodzić Twoim interesom, nie daj się więc nabrać na piękne obietnice, bo i tak nie zostaną one spełnione.
    Skaleczenie się szydłem we śnie zwykle wieszczy straty finansowe, jeśli zatem nie zaczniesz właściwie zarządzać swoimi pieniędzmi, Twój budżet wkrótce się uszczupli.
    Kiedy używasz szydła, wówczas sen zwiastuje chwilowe pogorszenie warunków życiowych, które jednak po pewnym czasie zmienią się na lepsze. W ostatecznym rozrachunku będziesz zadowolony ze swojego życia i usatysfakcjonowany ze swoich osiągnięć.
    Gdy ktoś inny używa szydła jest to znak, że niebawem poznasz osobę, która całkowicie zmieni Twoje spojrzenie na świat, przedstawi Ci wizję pięknego i niezwykle przyjaznego świata, w którym każdy człowiek jest w stanie stworzyć sobie satysfakcjonujące warunki do życia.