Sztanga

Sztanga w snach wieszczy nieoczekiwany zysk, sukces oraz poprawę obecnego stylu życia. Będziesz mieć w życiu wiele szczęścia, za które powinieneś okazać swoją wdzięczność losowi. Podejmiesz wysiłek, dzięki któremu dokonasz rewolucji, która pozwoli odzyskać Ci kontrolę nad własnym życiem. W negatywnym znaczeniu sztanga według sennika stanowi wróżbę rezygnacji z projektów, które pochłoną wiele Twojego cennego czasu i pracy. Sztanga zgodnie ze znaną symboliką senną może stanowić ostrzeżenie, aby nie podejmować decyzji zbyt impulsywnie. Może również wskazywać, że będziesz pod wrażeniem cudzych osiągnięć.

Jakie jest znaczenie snu o sztandze?

Sztanga to rodzaj sprzętu gimnastycznego podnoszonego rękami w górę. Ćwiczenia niej wzmacniają mięśnie ramion, pleców oraz klatki piersiowej. Sen o sztandze występuje dość często u osób, które są aktywne fizycznie oraz regularnie uczęszczających na siłownię.

Podnoszenie sztangi

Sen o podnoszeniu sztangi bez większego wysiłku stanowi zapowiedź kłótni o drobnostkę z partnerem bądź z przyjacielem. Jeśli jednak podnosisz sztangę z mozołem, jest to znak, że mała kłótnia może przerodzić się w konflikt dużych rozmiarów, nad którym trudno będzie zapanować. Jeśli we śnie widzisz innych ludzi podnoszących ciężary, oznacza to, że powinieneś bardziej zadbać o własne zdrowie. Wszelkiego typu zaniedbania mogą bowiem prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych.

Co oznacza sen, w którym nie możesz unieść sztangi w górę?

Jeśli śnisz, że nie możesz podnieść sztangi, jest to znak, że brakuje Ci w życiu wystarczającej motywacji, aby rozwiązać trudny problem. Nie możesz przez cały czas zamiatać ważnych spraw pod dywan i udawać, że nic się nie dzieje. Niestety w tym przypadku czas nie jest Twoim sprzymierzeńcem, ale wrogiem. Dlatego postaraj się jak najszybciej ugasić problem, dopóki masz na to szansę.

Sztangi ułożone jedna na drugiej

Jeśli jesteś na siłowni i widzisz sztangi ułożone jedna na drugiej, wówczas oznacza to, że podejmiesz się realizacji bardzo wymagającego projektu. Taki sen może również wskazywać, że przybędzie Ci nowych obowiązków, które trudno będzie Ci realizować.

Podnoszenie z kimś sztangi

Kiedy śnisz, że ktoś podnosi z Tobą sztangę, jest to znak, że powinieneś pozostać bardziej niezależny w procesie podejmowania decyzji, które są dla Ciebie ważne. W innym znaczeniu taki sen może oznaczać, że odczuwasz dużą presję, gdyż ktoś bardzo na Tobie polega. W pozytywnym znaczeniu sen o wspólnym podnoszeniu sztangi oznacza, że podzielisz się swoim ciężarem z kimś bliskim, dzięki czemu nie będziesz musiał go dźwigać sam.

Sen o sztandze spadającej na nogę

Jeśli śnisz, że sztanga spada Ci na nogę, wówczas oznacza to, że jeden z Twoich planów nie powiedzie się. Sennik przypomina, aby jednak nie rozpaczać, gdyż nowe okzaje na zmiany pojawią się przy sprzyjających okolicznościach dość szybko.

Sen o przenoszeniu sztangi

Przenoszenie sztangi z jednego miejsca w drugie wieszczy, że otrzymasz nieprzyjemne zadanie, które będziesz musiał zrealizować wbrew sobie. Sennik przypomina, że jedynie wiara we własne umiejętności może przynieść najlepsze rezultaty. W innym znaczeniu taki sen może oznaczać, że ktoś z Twojego otoczenia poprosi Cię o przysługę.

Co oznacza sen o sztandze w senniku mistycznym?

Sennik mistyczny podaje, że sztanga jest wyrazem mocnego postanowienia i głębokiej wiary we wprowadzenie zmian w życiu. Nie musisz iść w życiu drogą na skróty, aby dokonać wielkich rzeczy. Rób wszystko po kolei a na pewno poradzisz sobie całkiem nieźle bez stresu i zbędnych trudności.