Sennik Szpital

  Sen o szpitalu symbolizuje potrzebę uzdrowienia oraz poprawy zdrowia fizycznego lub psychicznego. Bardzo często symbolizuje także chwile grozy w życiu oraz działania prowadzące człowieka do zguby. Jest to znak, że będziesz musiał niebawem podjąć trudne decyzje dotyczące Twojego zdrowia bądź zdrowia Twoich bliskich. Szpital pojawiający się we śnie może być także wyrazem rzeczywistych przeżyć związanych właśnie z tym miejscem. Być może obecnie przeżywasz czyjś pobyt w szpitalu lub sam go planujesz.

Szczegółowe znaczenie snu o szpitalu

  Widok szpitala we śnie oznacza, że szybko uda Ci się rozwiązać trapiące Cię problemy. Ich rozwiązanie niezwykle korzystnie wpłynie na Twoje życie, dzięki czemu czeka Cię pogodny okres w życiu. Twoja sytuacja w pracy ustabilizuje się, nie będziesz narzekał na żadne dolegliwości zdrowotne, a Twoje relacje z partnerem będą tak dobre jak nigdy.

Pobieranie krwi w szpitalu

  Pobieranie krwi w szpitalu jest oznaką przytłoczenia przez natłok codziennych obowiązków. Pewna osoba zacznie wywierać na Tobie dużą presję i to nie wpłynie na Ciebie pozytywnie. Jeżeli nie jesteś sobie w stanie z tym poradzić, może warto na chwilę odciąć się od problemów i zacząć uprawiać jakieś hobby lub zacząć wykonywać aktywność, która cię relaksuje.

Gdy jesteś pacjentem w szpitalu

  Bycie pacjentem w szpitalu to znak, że ogarnie Cię strach przed utratą kontroli nad własnym życiem. Być może ostatnio z powodu wysokiego poziomu stresu byłeś wyczerpany do granic swoich możliwości. Alternatywnie sen stanowi ostrzeżenie by nieco zwolnić i nie kontynuował dalej życia na wysokich obrotach.

Przeprowadzanie badań w szpitalu

  Sen o przeprowadzaniu badań oraz kontroli ogólnego stanu swojego zdrowia to bardzo dobry omen. Wskazuje na przejęcie kontroli nad własnym życiem i radzeniu sobie ze wszystkimi problemami, które do tej pory ignorowałeś.
  Ciągłe powtarzanie się tego snu stanowi impuls to samodoskonalenia, zarówno w sensie emocjonalnym, duchowym jak i zawodowym.

Praca w szpitalu

  Jeżeli śnisz o pracy w szpitalu to taki sen wskazuje, że ktoś będzie potrzebował Twojej pomocy. Być może chodzi tylko o poradę, lub drobną pomoc fizyczną. W negatywnym znaczeniu taki sen oznacza, że osoba za którą ręczyłeś, nagle okażę się Tą, która zburzy wszystkie Twoje plany.

Odwiedziny w szpitalu

  Taki sen wskazuje na Twoją troskę a czyjeś dobro. Możliwe, że niepokoi cię zachowanie, lub stan zdrowia bliskiej osoby w związku z czym pragniesz w pewien sposób jej pomóc. Alternatywnie sen o odwiedzaniu kogoś w szpitalu to znak, że pewna osoba pomoże Ci zażegnać pewien problem raz na zawsze.

Odwiezienie kogoś do szpitala

  Sen, w którym odwozisz kogoś do szpitala zazwyczaj oznacza otrzymanie w najbliższej przyszłości dobrej niespodziewanej, lecz pozytywnej wiadomości. Chociaż początkowo możesz nie zdawać sobie sprawy z wagi informacji, które otrzymasz, to w efekcie mogą się one okazać dla Ciebie bardzo korzystne w przyszłości.

Opuszczenie szpitala

  Jeżeli śnisz o wyjściu ze szpitala po pobycie w nim jest to według sennika pozytywna wróżba oznaczająca, że wkrótce wszystkie sprawy ułożą się po Twojej myśli. W niektórych sytuacjach sen może również wieszczy zwycięstwo nad Twoimi zagorzałymi przeciwnikami.

Operacja w szpitalu

  Sen, w którym jesteś poddawany operacji oznacza, że w najbliższym czasie znów w przykry sposób da o sobie znać twój brak zdecydowania. Możliwe, że wykorzystają to osoby, które mają na Ciebie negatywny wpływ, co tylko ostatecznie pogłębi Twoją frustrację oraz sprawi, że staniesz się jeszcze bardziej wyczerpany.

Śmierć bliskiej osoby w szpitalu

  Jeżeli ktoś z Twoich bliski umiera w szpitalu to taki sen jest oznaką zmian, które przyniosą w Twoim życiu powiew nadziei i dadzą Ci szansę na zmianę dotychczasowej egzystencji. Chociaż droga do zmian będzie wymagała od Ciebie wzmożonego wysiłki i nie lada poświęcenia ostatecznie będzie Ci się opłacać.

Zgubienie się w opuszczonym szpitalu

  Sen sugeruje, że jesteś zdezorientowany sytuacją, w której aktualnie się znalazłeś. Masz trudności z zaadaptowaniem się do nowej sytuacji, gdyż być może część twoich planów nie potoczyła się zgodnie z założeniami. Może warto zawsze zawczasu przygotować sobie drogę ucieczki i mieć plan awaryjny.

Zastrzyk w szpitalu

  Sen, w którym masz wykonywany zastrzyk w szpitalu świadczy o tłumieniu wielu nagromadzonych uczuć. Powinieneś skupić się na rozwiązaniu problemów, zamiast je w sobie dusić i czekać aż eksplodują.

Pobyt dziecka w szpitalu

  Sen o pobycie dziecka w szpitalu odzwierciedla twój potencjał oraz zdolność do osiągania przez Ciebie wyznaczonych celów. Sen odnosi się to podejmowanych przez ciebie wyzwań oraz tego w jaki sposób radzisz sobie z pojawiającymi się trudnościami.

Widok lekarza w szpitalu

  Jest to pozytywny omen świadczący o pojawieniu się w najbliższej przyszłości nowych możliwości. Być może odkryjesz w sobie nowe umiejętności, z których do tej pory nie zdawałeś sobie sprawy, a które w realny sposób mogą przyczynić się do poprawy zarówno Twojej sytuacji materialnej jak i emocjonalnej. Należy jednak pamiętać, by nie osiadać na laurach i zawsze starać się rozwijać posiadane talenty.

Szpital onkologiczny

  Pojawienie się szpitala onkologicznego w snach wiąże się z narastającym niepokojem o własną przyszłość. Nagromadzony w Tobie stres powoduje brak logicznego myślenia oraz początki depresji, przez co nie możesz znaleźć właściwego rozwiązania swoich problemów.

Szpital ginekologiczny

  Taki sen wiąże się z pragnieniem posiadania potomstwa. Według senników wizyta u ginekologa może zwiastować długo wyczekiwaną ciążę. Szanse na to mogą okazać się tym większe, im w przyjemniej i mniej problematycznie przebiegała wizyta.

Porodówka

  Pojawienie się porodówki we śnie jest zapowiedzią poprawy sytuacji życiowej, zwłaszcza w sferze osobistej. Taki sen zapowiada nowy związek, lub naprawę relacji z partnerem. W kobiet może również zapowiadać ciążę.