Szpinak

Szpinak widziany w snach symbolizuje satysfakcję i pozytywne nastawienie do życia a także dobre zdrowie. Możesz spodziewać się dobrej nowiny w sprawie poprawy stanu zdrowia bliskiej osoby bądź przyjaciela. W negatywnym znaczeniu sen o szpinaku wieszczy, że bez wahania zaakceptujesz mało korzystne zmiany i tym samym narazisz się na krytykę i ośmieszenie ze strony innych ludzi.

Podstawowe znaczenie snu o szpinaku

Sadzenie szpinaku

Sen o sadzeniu liści szpinaku wiąże się z wróżbą podjęcia nowych wyzwań i pracy. Czeka Cię życie pełne zmian. Wreszcie otrzymasz szansę wykazania się, zdobycia nowej wiedzy i doświadczeń. Tylko od Ciebie będzie zależało, czy za cenę kilku utrudnień i niedogodności, rozpoczniesz lepsze życie. Kiedy śnisz, że inni ludzie sadzą szpinak jest to znak, że wykażesz się nowymi umiejętnościami oraz zaczniesz robić postępy w tempie szybszym niż zakładałeś to na samym początku.

Brudne liście szpinaku

Kiedy śnisz o zabrudzonych liściach szpinaku może to oznaczać, że Twoja dieta nie jest pełnowartościowa. Najprawdopodobniej brakuje Ci ważnych składników, które musisz uzupełnić. Zdrowie to podstawa, aby dalej pokonywać w pełni sił pojawiające się na Twojej życiowej drodze przeszkody.

Mycie liści szpinaku

Sen, w którym myjesz szpinak może wskazywać na zawirowania w życiu osobistym oraz na problemy zdrowotne. Najprawdopodobniej masz obawy, czy Twój styl życia pozwoli uchronić się przed potencjalnymi chorobami. Tym razem sennik ujawnia, że warto do końca wierzyć i walczyć w obronie własnych wartości.

Jedzenie szpinaku

Jedzenie szpinaku w snach zwykle stanowi zapowiedź długiego życia, może również wiązać się z pojawieniem się drobnych problemów finansowych. Jednak istnieje szansa na to, że wyjdziesz bez szwanku z całej sytuacji, gdyż za każdym razem szczęście będzie Ci sprzyjać. Widok innych ludzi jedzących szpinak w marzeniach sennych może łączyć się poprawą stanu zdrowia bliskiego członka Twojej rodziny. Dziecko odmawiające jedzenie szpinaku we śnie ma wiele znaczeń. Może oznaczać, że zapragniesz podejmować za innych decyzje i zaczniesz narzucać wszystkim wokół swoją wolę. Takie zachowanie nie będzie korzystne dla obu stron i z czasem doprowadzi do rozstania. Dziecko jedzące szpinak w senniku odczytywane jest, jako symbol silnego instynktu macierzyńskiego. Jedzenie surowego szpinaku stanowi wróżbę dobrego zdrowia pod warunkiem zmiany nawyków żywieniowych na lepsze.

Jedzenie surowych liści szpinaku

Jedzenie surowego szpinaku stanowi wróżbę dobrego zdrowia pod warunkiem zmiany nawyków żywieniowych na lepsze. Oznacza także, że inni ludzie będą Tobą manipulować aż do momentu, kiedy sobie na to pozwolisz. Jeśli zmienisz swój punkt widzenia, wszystko w Twoim życiu ułoży się na lepsze.

Zupa szpinakowa

Zgodnie ze znaną symboliką senną zupa szpinakowa jest oznaką zdrowia i witalności. Symbolizuje siłę, dzięki której pokonasz przeciwności losu.

Zgniły szpinak

Sen o zgniłych liściach szpinaku to zły omen. Może oznaczać, że wyczekiwanie w życiu idealnych okazji nigdy się nie ziści, gdyż mogą one nigdy nie nastąpić.

Gotowanie szpinaku

Kiedy śnisz o gotowaniu szpinaku jest to w snach oznaką, że wykonasz kilka działań z wyprzedzeniem bez większego namysłu i wysiłku. Możesz żałować swojej decyzji a zwłaszcza, że podejmiesz ją sam. Pójście na łatwiznę może okazać się o wiele gorsze niż wykonanie niezbędnego minimum.

Sennik dla kobiet

Kobieta śniąca o liściach szpinaku powinna zwrócić uwagę na własną kondycję fizyczną i zdrowie, bowiem w najbliższym czasie będą to dla niej najważniejsze aspekty.

Jeśli kobieta ciężarna śni o szpinaku, wówczas może to stanowić dla niej wróżbę lekkiego przejścia ciąży oraz urodzenia zdrowego dziecka.

Krojenie liści szpinaku jest zapowiedzią dobrego zdrowia.

Zrywanie liści szpinaku oznacza w snach, że Twoje nieprzemyślane działania wyrządzą innym wiele szkód.

Zobacz także:

  • Rok
  • Farba
  • Krtań